gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

rütbeli eşleri burda tanışıp birbirimize destek olalım

Konu, 'Türkiye Mehmetçik Bölümü' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben uzm. çvş eşiyim eşim hakkaride biz çanakkaledeyiz eşimle kavuşmamıza 2.5 yıl var biliyorum ki mecburiyetten bizim gibi çok ayrı yaşayanlar var hadi gelin burda tanışıp kaynaşıp dertleşelim ne dersiniz...

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    ben yalnız olduğunu düşünmüyorum sadece farkedilmemiştir yoksa asker eşi olmaz olurmu
    canım allah en kısa zaman da kavuştursun sizi
    eşinide korusun rabbim ve tüm askerleri

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
  4. Laborant

Laborant Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rütbeli kardeşleri kuzenleri de gelse kabul eder misiniz Allah esrgesin benm ailemde de 4 tane rütbeli askerm var en kısa süreli olan 7 yıldır görev yapıyor benim kuzenlerimi olduğu gibi allah bütün askerlerimizi korusun

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    tabi kabul ederiz canım herkeze açık

rütbeli eşleri burda tanışıp birbirimize destek olalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşlerin birbirlerinden beklentileri

Eşlerin birbirlerinden beklentileri

Kadınlar erkeklerden; ilgisinin azalmamasını, şefkat göstermesini, romantik olmasını, tatlı sözler söylemesini ve hayatında öncelikli olmayı ister. Erkeklerin ise kadınlardan beklediği davranışlar şunlar; Anlayışlı davranmak, futbol keyfine engel olmamak, özgürlüklerine fazla müdahale etmemek… Kadınlar ilginin kaybolmaması ister İlişkinin ilk birkaç ayından sonra, hissedilen tutku yerini...
  2. Eşler Birbirinin Gecesidir

Eşler Birbirinin Gecesidir

sıcaklık duası eşlerin birbirine duası Eş bazen babadan ve anneden daha yakındır. Öyle değil mi? Kişi eşine söylediği, fısıldadığı bazı sırlarını anne ve baba ile paylaşamayabilir. Kur'an-ı Kerim bu gerçeği çok manidar bir tanımla hayatımız katar. Ayet-i kerime, Karı ve koca birbirlerine örtüdürler der. Ayet şöyledir: Onlar (kadınlar) size örtüdürler, siz de onlara örtüsünüz! (Bakara 187)....
  3. Hamilelikte Eşten Beklenen Destek!

Hamilelikte Eşten Beklenen Destek!

hamilelikte eşler nasıl davranmalı eşim hamile nasıl davranmalıyım hamile eşime davranmalıyım gebelikte eşler Hamilelik çok farklı bir süreçtir.Özellikle ilk üç ay ve son üç ayda anne adayında fiziksel ve ruhsal değişimler söz konusudur.Alınan kilolar ve değişen vücutla birlikte anne adayı bazen kendini çok mutsuz hisseder özelliklede eşiylede sorunlar yaşıyorsa bu onu daha çok psikolojik...
  4. eşler birbirlerine nasıl hipat etmeli

eşler birbirlerine nasıl hipat etmeli

eşler bir birlerine nasl hitap etmeli melekler varmı bunun bilgisi elinizdee ben karıma nasıl hitap etmeliyimm?
  5. Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....

Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....

Meleklerim dertsiz bas yok ama bazen insanin öyle bir duaya ihtiyaci oluyorki, hemen chate giriyoruz mesela kizlar duaya ihtiyacim var benim icin dua edin diyoruz. Hemen chattekiler onun icin o an dua ediyorlar Allah razi olsun herkesten. Artik bunun icin bir topik olsun istiyorum, sorunu derdi olan bizimle burda paylassin isteyende onun ici duada bulunsun günahsiz bir agizla dua edilmis...

Sayfayı Paylaş