gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Rüya Çift Ayrılıyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Çok yakışıyorlardı birbirlerine bu haber karşısındaki ikilinin hayranları cok üzüleceklerdir :tik: [​IMG]

Hollywood'un rüya çifti Angelina Jolie ile Brad Pitt, 5 yıllık birlikteliğin ardından yollarını ayırıyor.

News of the World, dünyanın en ünlü çifti Brad Pitt (46) ile Angelina Jolia'nın (34) boşanmak için 205 milyon dolara anlaştıklarını yazdı.

Çiftin mal varlıklarının eşit olarak paylaşılması ve 6 çocuklarının vekaleti konusunda yasal olarak anlaşmaya vardıkları kaydeden gazete, anlaşma gereği çocukların vekaletinin anne ve baba arasında paylaşıldığını fakat çocukların tam gün Jolia'da kalacağını belitti.
    Bred ve Angelina çiftinin boşanma hazırlıklarının geçtiğimiz yıl Aralık ayında Los Angeles'ın ünlü boşanma avukatlarından birini ziyareti sırasında başladığını ve burada detaylarıyla ele alındığını vurgulayan gazete, boşanma anlaşmasının Ocak ayında imzalandığını iletti.

ÇOK YAKINDA AÇIKLAYACAKLAR
    News of the World, 5 yıllık bir birlikteliğin ardından boşanma kararı alan ikilinin, boşandıklarına ilişkin açıklamayı çok yakında yapacağını belirtti.

FİLM SETİNDE TANIŞTILAR
    Angelina Jolie ile Brad Pitt, ''Bay ve Bayan Smith'' filminin çekimleri sırasında tanışmış ve ardından evlenmişlerdi. Hollywood'un rüya çifti olarak bilinen ve 'Brangelina' adı takılan ve 5 yıldan bu yana birlikte yaşıyan çiftin 6 tane çocukları bulunuyor.

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    işallah dedikodudur...

Rüya Çift Ayrılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avrupa yakası'dan kimler ayrılıyor

avrupa yakası'dan kimler ayrılıyor

Avrupa Yakası'nda ayrılık rüzgarları Vatan Gazetesi'nden Mehmet Güler, Avrupa Yakası dizisinde yaşanan gelişmelere açıklık getirdi. Gerçek ismi Vural Çelik, dizideki adıysa kimi zaman Kubilay, kimi sahnedeyse Gülenay şeklindeydi. Avrupa Yakası'nda iki karakteri birden canlandırmıştı. Oyunculuktaki başarısı ve diziye kattığı tadının yanı sıra, söylediği şarkılarla ve güzel sesiyle de...
  2. Gürel çiftide ayrılıyor

Gürel çiftide ayrılıyor

ünlü şarkıcılarımızdan Seden Gürel ile eşi Aykut Gürel ayrılma kararı almışlar.... ‘SEDEN, BOŞANMA DAVASI AÇACAK’ MÜZİK DÜNYASININ ÜNLÜ ÇİFTİ SEDEN-AYKUT GÜREL ÇİFTİNİN YUVASI DA ÇATIRDIYOR.. Şarkıcı eşi Seden Gürel’i yazar Yasemin Pulat ile aldatan ünlü müzisyen Aykut Gürel: Bir takla atmadığım kaldı ama kendimi affettiremedim. Kesinlikle boşanma davası açacak. İşte o zaman ne yapacağımı...
  3. Ben ayrılıyorum forumdan...

Ben ayrılıyorum forumdan...

Ben Ayrılıyorum forumdan.... mesajlari Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!! Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ? süper Mod: Forumdan ayrılıyorum....
  4. Ezel Dizisinden Kim Ayrılıyor

Ezel Dizisinden Kim Ayrılıyor

berrak tüzünataç ezelden ayrıldımı Ezel dizisi izleyenlere üzülecekleri bir haber...Dizinin yeni bölümünde bir karakter daha kadrodan ayrılacak... Dizinin yeni bölümünde bir karakter daha kadrodan ayrılacak...Ezel dizisinin önemli karakterlerinden birinin diziden ayrılması neredeyse kesinleşti. Burçin Terzioğlu'nun canlandırdığı Azad Karaeski...

Sayfayı Paylaş