gebe
  1. faik kara

faik kara Forum Okuru

rüya elinde turp kovası olan kız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında faik kara tarafından paylaşıldı.

bu akşam rüyamda elinde iki kova su ve içinde taze yapraklı kırmızı turp olan bir kız çocuğu gördüm kapımıza gelmiş ve onları bana vermek istiyor ben hepsi çok diye sadece içinden iki desti seçtim almak için. ve kız çocuğu eşimin peşinden içeri mutfağa girdi turpları bırakmak için. ndir bunun anlamı kafam çok karışık??

rüya elinde turp kovası olan kız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada el öpmek

Rüyada el öpmek

rüyada başbakanın elini öpmek rüyada el öpmek, görmek, ne anlama gelir, ne demek, tabiri burada arkadaşlar Rüyasında el öptüğünü görmek yada elini öptürdüğünü görmek ne anlama geliyor; buyrun bu yazımızda tabiri hakkında bilgiler edinelim melek'lerim. Kardeş, ortak, evlad, hizmetçi, fayda, memuriyet, velayet (Allah dostu olma), mal, servet, delil, iş, amel, sanat ve beceri ile tabir...
  2. Rüyada El Öptüğünü Görmek

Rüyada El Öptüğünü Görmek

Rüyada El Öptüğünü Görmek ne demek acaba, tabiri hakkında bilgi verecek oaln arkadaşlarıma şimdiden tşkler.
  3. Rüyada turp görmek

Rüyada turp görmek

Rüyada turp görmek ne anlama gelir, turp şifa kaynağıdır, rüyada turp gören eğer hasta ise şifa bulur. Bazı rüya tabircileri derki, turp rüyası görülebilecek en güzel rüyalardan biridir.İyi hacetler ve makbul nimetler arasına dahil edilir. Bu rüyayı gören kişi Gerçekte de bol nimet ve ganimet, ekmek ve kolay geçime iyi bir iş sahibi olmaya, bolluk içinde zenginlik yaşamaya tefsir edilir....

Sayfayı Paylaş