gebe
  1. seyitalidisssss

seyitalidisssss Forum Okuru

Rüya etkisinde kaldım da sizce nedir?

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında seyitalidisssss tarafından paylaşıldı.

Kuzenle bir markete giriyoruz. Markette birşeyler alıyoruz ve bir kaç eşyayıda çalmak için giriyoruz ama her defasında içim birbirini yiyor ve parayı veriyorum. Daha sonra bir adrese gidiyoruz kuzenim beni kaybediyor. bir tel örgü ayağıma takılıyor ama kolayca kurtuluyorum ama bende kayboluyorum.Daha sonra sevdiğim bir arkadaş kucağında tuttuğu köpeği okşuyor. bende 3 katlı evin damına çıkıyorum ama her evin önünde kesik köpek kafası var.ve kafaları tasma ile bağlı.dama çıktığımda kuzenimi görüyorum ve orda metropol binası görüyorum. damda olan kişilere yardım ediyoruz. küçük bir kız damın korumalık duvarının yanında gidiyor.o küçük kızın annesi kızı görünce gidip alıyor.Daha sonra arkamı döndüğüm anda kuzen yine ortalıkta yok. damdan aşağı inince yine kafası kesik tasmasıyla aynı şekilde duruyor.Arkadaşımın elindeki köpekte bulunduğum yerde duruyor.bende ölmüş mü diye kontrol ediyorum ayağımla.o anda ayağımı kapıyor.bende diğer ayağımla onu boğuyorum. ve Uyandım. Sizce nedir bu rüya

Rüya etkisinde kaldım da sizce nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya Nedir?

Rüya Nedir?

Geçici ölüm denilen uykuda görülen garip haller... Niçin ve ne surette rüya görüyoruz? Bu bir fenomendir. İlk insan'ın yaratılışından bu güne kadar filozoflar, bilim adamları çeşitli şekillerde açıklamışlar, düşünmüşler, fakat rüyayı kesin bir şekilde belirleyememişlerdir. Ancak şu kadarını bilmemizde fayda vardır ki rüya, büyük ve soyut bir dünyadır. Aynı zamanda rüya, öldükten sonraki...
  2. Rüyalarım Sende Kaldı

Rüyalarım Sende Kaldı

. İçimde bir şeyler eriyip gidiyor her gece sancılı ve sessiz akıp gidiyor bilmediğim yolculuklara suskularla örüyor alnımı zaman ah aldığını geri vermiyor yıllar umutlar kırılıyor iç çekişlerimde düş bahçelerimde çiçekler üşüyor yıkılıyor yıllarca kurduğum hayaller yedi kat yerin altında kaldı haykırılarım ah sesimi kimse duymuyor yoruldum yıllarca kendimi taşımaktan bir serseri...
  3. sizce körler rüya görrmü

sizce körler rüya görrmü

bence görüyodurlar arkadaşlar peki sizce ne merakta ediyom ama
  4. Boşanmanın çocuklarımıza etkileri nelerdir

Boşanmanın çocuklarımıza etkileri nelerdir

rüyada anne babanın boşanması rüyada anne babanın boşandığını görmek baba boşanması ve ve babasının boşandığını görmek Oniki ve daha yukarı yaşlarda bulunan çocuklar ruhsal ve kişilik gelişmelerini önemli ölçüde tamamlamaları nedeni ile daha küçük yaşlardaki çocukların yaşadıkları bazı sorunları yaşamamaktadırlar. Anne baba arasındaki sorunların neler olduğu ve çözüm konusunda daha...
  5. Renklerin psikolojik etkileri nelerdir?

Renklerin psikolojik etkileri nelerdir?

psikolojiye renklerin etkisi,renklerin psikolojiye etkisi nelerdir,renklerin psikolojik etkileri nelerdir,renklerin psikolojiye etkileri, Renklerin psikolojik etkileri, insanın zihinsel aktivitelerini, fiziksel performansını, psiko-sosyal durumunu etkilemekte, insan-donanım-çevre sistemi içinde önemli bir rol üstlenmektedir. Rengin Psikolojik Etkileri Psikolojik etkilerine göre renkler...

Sayfayı Paylaş