gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Rüya Gibi Yatak Odaları!

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

ingiliz yatak odası
    Sizlerin karşısında yeniden yatak odası modelleriyleyim.öyle şık öyle güzel modeller buldum ki.Gerçekten bayıldım ben bunlara.

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    gercektende rüya gibi canım

Rüya Gibi Yatak Odaları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya Gibi Bir Yatak Odası İçin

Rüya Gibi Bir Yatak Odası İçin

Yatak odası, davetkâr, lüks görünümlü ve gündelik hayattan çok farklı bir konsepte sahip olmalıdır. Odanızı dekore ederken akıllı davranın. Rüya gibi bir yatak odası için tavsiyelerimiz bu yazıda Yatak odası dekore etmenin temel kuralları... Her şeyden önce, satın alabileceğiniz en rahat yatağı alın ve bunun için kesenin ağzını açmaktan çekinmeyin. Yatağın kendisi odanın en önemli...
  2. genç kızlara rüya gibi yatak odaları

genç kızlara rüya gibi yatak odaları

gençlik bir baska hersey toz pembe derler ya gercekten öyle her anlamda :D bir de kız milleti süslü olur odalarını da süslerler ama böylesi güzel yatak odalarını süslemeye bile gerek yok masallardaki gibi rengarenk ve çok güzeller buyrun bakalım...............
  3. yatak odaları

yatak odaları

yatak odaları mobilya kahverengidir..mobilyayı en asil gösteren renk kahverengidir diyorsanız işte tam sizlik yatak odaları..buyrun efendim...:)
  4. Bu yatak odasında uyanmak rüya gibi

Bu yatak odasında uyanmak rüya gibi

Şık yatak odası örneği Manzaralı yatak odası örneği Bu yatak odasında uyumak uyanmak rüya gibi birşey olsa gerek. Hayal dünyasında bu işler böyle yürüyor tabi ama gerçek hayata dönersek eğer bu camla kaplı yatak odası için ilk sorun bu ev çok cam olduğundan kışın nasıl ısınır ikinci sorunda yazın güneş ışığından nasıl uyunur:)
  5. Secret Garden İle Genç Kızınızın Rüya Gibi Odasını Dekore Edin!

Secret Garden İle Genç Kızınızın Rüya Gibi Odasını Dekore Edin!

Prenses kızınızın kendi odasında geçirdiği zamanı en kaliteli şekilde tamamlamasını istemez misiniz? Hem klasik hem de modern oda dekorasyon anlayışına uyum gösteren bir genç odası takımı olan secret garden genç odası takımı oda dekorasyonu yaparken kızınıza harika bir sürpriz olacaktır. Takıma hakim taç formu ve çiçek desenleri ile genç odası takımına ahenk katan bir genç odası olan secret...

Sayfayı Paylaş