gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ruya gibi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ruya gibi
    Süper ya gerçekten... Ellerine, emeğine sağlık canım benim.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ruya gibi

vişşşş valla süper olmuş kız nutkum tutuldu ayyy ne güzel bizimde böyle evimiz olsunnnnnn:18:

ruya gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ru-kız isimleri

Ru-kız isimleri

rus kız isimleri rus isimleri bayan bayan kadın Ruhan: güzel kokulu, güzel kokan Ruhfeza: ruhu yücelten, canlılık veren Ruhnevaz: ruh okşayan Türk müziğinde bir makam Ruhsade: yanağını, yüzüne süren, yüzünü sürmüş Ruhsal: ruhla ilgili olan, ruhi Ruhsare: yanak, yüz, çehre Ruhugül: gül kadar temiz bir ruha sahip olan Ruhunur: nurlu, aydınlık yüzlü Ruhinur: nurlu, aydınlık yüzlü Ruhiye:...
  2. ruya olsa keske

ruya olsa keske

yha bende kı su ruhsal bulanıklık gecmıyo gecmıyo gecmıyoooo surkelı bı sorunn dogru gıtmıyo hıcbırsey acaba annemın cok mu ahını aldım yada ne bılım bırıleının kalbını cok mu kırdım bebegım olacak ama ınanın kı ne onun varlıgını fark edıyorum nede mutlu olabılıyorum sureklı kavga edılen bı aıle ortamına bı bebek dunyaya getırmek suan benım ıcın cok acı esımle aram hıc ıyı olmuyo bır duzelıyo...
  3. Pc ruya tabırleri

Pc ruya tabırleri

Rüyada Banlanmak : O Gün Bir Işinizin Ters Gideceğine Alamettir ... Rüyada Bir Foruma üye Olmak : Hayatınıza Hayırlı Bir Kapı Açılacağına Alamettir ... Rüyada Msn'e Girmek : Uzun Zamandır Görüşemediğiniz Bir Kişiyle Görüşeceğinize Alamettir ... Rüyada Site Kurmak : Elinizden Para Gideceğine Alamettir ... Rüyada Format Atmak : Hayatınıza Yeni Bir Soluk Geleceğine Alamettir ... Rüyada...
  4. Yeni hayata ruya gibi bir yatak odasi takimi sart

Yeni hayata ruya gibi bir yatak odasi takimi sart

Bu ortulerin uzerinde start alan hayatlar nasil mutlu olmasinlar ki..
  5. ruya yorumlayan varmi

ruya yorumlayan varmi

Arkadaslar meraba bundan 1 bucuk ay once gordugum ruyayi paylasmak istiyorum sizinle hayir olsun ins ruyamda ölmüş babanemle dedemi gordum evlerinde ben oraya gidiyorum onlar oturuyolar babanem bana bakiyo ve cok yakinda gelceksin diyo ruya yorumlarina bakıyorum hep olumsuz bu tarz ruya goren arkaslar varmi acaba aranizda cidden cok sıkıntılı günler yaşıyor um bu yuzden korkuyorum

Sayfayı Paylaş