gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüya gördüm uçağa binmiştim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyamda uçağa bindiğimi gördüm, normalde hiç binmemiştim, çok garip bir duygu uçmak :D İyi birşey mi bu rüya şimdi :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Rüyada Havalanan uçakta olduğunu görmek, isteyerek hayatında değişiklik yapacak demektir. Rüyasında uçağa bindiğini gören kimsenin hayatında önemli değişiklik olacaktır.Rüyada uçağa binmek, kendini tehlikeye koymak, uçaktan inmek ise tehlikeden kurtulmakla tabir olunur.

rüya gördüm uçağa binmiştim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya gördü Müslümanlığı seçti

Rüya gördü Müslümanlığı seçti

müslümanlığı seçenler müslümanlıkla ilgili hikayeler islamiyeti seçenler müslümanlıkla ilgili şiirler videolar Kastamonu'nun Taşköprü ilçesine bağlı Kapaklı köyünde yaşayan iki Ermeni asıllı vatandaş, Müslüman oldu. İslamiyet'i seçen Asadur Kazeroğlu, soykırım iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Yaptıkları uzun araştırmalar sonucu Müslümanlığı seçen Manuk Özçelik (65), Namık Özçelik...
  2. Duman - Rüyanda Görsen İnanma

Duman - Rüyanda Görsen İnanma

arkadaş sen bu değilsin görünüş sadece giysin arkadaş niye gücendin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma arkadaş sen bu değildin bilinen sadece ismin arkadaş niye değiştin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma arkadaş sen bu değilsin yaşayan sadece fikrin arkadaş niye gücendin alıştım karıştım ben sana rüyanda görsen inanma sana boynumuzu eğeriz sanma hakkımızı gelir...
  3. Rüyamda.........gördüm...

Rüyamda.........gördüm...

En son rüyanızda ne gördünüz ablalarım
  4. Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi kovalıyordum.Normalde zaten kedi sevmem,rüyamda da kovalıyordum.Acaba ne anlama geliyor, yorumlarmısınız?
  5. rüyamda kan gördüm ***** yorumlanmazmı

rüyamda kan gördüm ***** yorumlanmazmı

Selam.Büyükler hep rüyada kan görünce rüyanın bozulacağını söylerler. Bu doğru mu?Gerçekten rüyada kan görünce o rüya yorumlanmazmı?

Sayfayı Paylaş