gebe
  1. deryaakbas

deryaakbas Forum Okuru

rüya görme çayı???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında deryaakbas tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar istediğimz rüyayı gösteren bi çay varmş arkadaşlarm işe yaradığını söylüyo ama ben tam ikna olamadm aslında mantklı gibi duruyo ama:):) bi fikrinizi almak istedm ne dersinz denemeye değer mi mümkün mü böyle bişy gerçekten?:) linkini koyuyorm vaktiniz olrsa bakarsnz keyifli günlerr:) DreamHerbal Rüya Çayı GittiGidiyor'da 72157284

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğru canım ben her hafta kaybettigim oğlumla konuşuyorum Allah razı olsun...

rüya görme çayı??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstediğiniz Rüyayı görmeniz mümkündür.

İstediğiniz Rüyayı görmeniz mümkündür.

istediğim rüyayı nasıl görürüm istediğimiz rüyayı nasıl görürüz istediğimiz görmek Olmaz olmaz demeyin.. Bizzat kendim yapıyorum bunu.. Denemenizide tavsiye ediyorum.. Biliyorsunuz rüyalardan mesaj alanlar az denilmeyecek kadar fazlalar.. Istediginiz rüyayi görmek veya uyandiginizda rüyanizi hatirlamak ister misiniz? Uykunun hizli göz hareketi ( REM - rapid eye movement) fazi çogu...
  2. Rüyada Kısmet Görme

Rüyada Kısmet Görme

rüyada kısmet görmek rüyada kismet görmek kısmetini kısmetini için dua için dua Arkadaşlar yeni bir fal çeşidi gibi birşey duydum.Yani ne kadar doğru bilmiyorum belki aranızda bilenler vardır.bende danışmak icin actım bir nevi bu konuyu. Gece yatmadan önce çok tuzlu yağda pişmiş yumurtayı yedikten sonra hiçbirşey yemeden su dahi icmeden yatıyoruz gece rüyamızda bize kim su iciriyorsa o...
  3. Rüyada Dövme Görmenin Tabiri

Rüyada Dövme Görmenin Tabiri

Rüyada Dövme Görmek Nedir Rüyada Dövme Görmenin Tabiri Rüyasında dövme gören misafirimizin isteği üzerine biz de bu sayfamızda, rüyada dövme görmenin tabiri hakkında ki uzman yorumlarını sizlerle de paylaşıyoruz Melek'ler. Rüyasında vücudunda dövme olduğunu gören kişi, uzun uğraşmalardan sonra para alır. Dövmenin rengine de çok dikkat etmek gerekir. Rüyada dövmeniz olduğunu görmek ya da...
  4. Rüyada Düşman Görmenin açıklaması

Rüyada Düşman Görmenin açıklaması

Rüyada Düşman Görmenin açıklaması Rüyada Düşman Görmenin anlamı Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere rüyada düşman görmenin tabiri hakkında açıklamalı yorumlar yapacağız. Rüyasında düşman görüpte bu rüyanın anlamını merak edenler, sizleri böyle alalım. Rüyada düşman görmek, gücünün yüksek olduğunu, Allah (c.c.) tarafından onaylanmasına ve düşmanlarını altedeceğine işarettir....
  5. Rüyada eşini görmenin tabiri

Rüyada eşini görmenin tabiri

Rüyada Eşini Görmek Rüyada Eşini Görmek Ne Demek Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda rüyada eşini (karısını ya da kocasını) görmenin tabirini sizlerle ve merak eden tüm ziyaretçi arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz. Rüyada kendi eşini görürse kocası ondan bir haber gelir. Bir adamın, kendi hanımı yanında başka bir adam görmesi eşinin baht açıklığına, mal ve dünyalığına, kadının kocasına...

Sayfayı Paylaş