gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşalr bana rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri lazım. şimdiden tşk ederim

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

rüya ile ilgili deyimler ve atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atasözleri ve deyimler canlandıı

atasözleri ve deyimler canlandıı

melekle ilgili atasözleri melek ile ilgili atasözleri melek ile deyimler meleklerle meleklerle deyimler sürekli olarak en çok da büyüklerimizden duydugumuz atasözlerinin hayatımıza uyarlanmış şekline bir bakalım nasılmışşşşşşş:laugh::laugh: atın ölümü arpadan olsun............. aç ayı oynamazzz.............. körle yatan şaşı kalkarr...............:laugh: haticeye degil...
  2. dil ile ilgili atasözleri ve anlamları

dil ile ilgili atasözleri ve anlamları

dil ile ilgili atasözleri ve anlamları dil ile ilgili atasözleri ve deyimler dille ilgili atasözleri ve deyimler dille ilgili atasözleri ve anlamları dahası burada arkadaşlar. Dilin kemiği yoktur, ağzı torba değil ki büzesin gibi dil ile ilgili atasözleri ve anlamları bir çok çeşidiyle kulağımıza geliyor Melek'lerim. Daha bilmediğimiz dille ilgili atasözleri ve deyimleri o kadar çok ki, biz de...
  3. rüya ile ilgili atasözleri

rüya ile ilgili atasözleri

Rüya ile ilgili atasözleri ve deyimler Rüya görmekle ilgili güzel sözler paylaşıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Meraklısı gelsin bu sözler bakılası ve söylenesi diyoruz :) * Korkulu rüya görmektense uyanık yatmak yeğdir. * Rüyasında bile görememek. * Rüya, gecenin akvaryumudur. (Victor Hugo) * Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri pınar görünür. (Sadi) * Biz uyuyunca rüyalar...
  4. Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler

Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler

Güneş ile ilgili atasözü ve deyimler arıyorum ben bu konuda sizden de yardım bekliyorum hanımlar
  5. dostluk ile ilgili deyimler ve anlamlarını açıklarmısnız

dostluk ile ilgili deyimler ve anlamlarını açıklarmısnız

Bana dostlukla ilgili deyimler ve anlamları gerekiyor sevgili arkadaşlarım. Dosluğu pekiştirecek deyimler ve anlamlarını bana gönderin ya ne olur canımsınız hadi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş