gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüya ile ilgili sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rüya ile ilgili sözler 2012
    Rüya ile ilgili güzel sözler mi arıyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz, çünkü biz bu yazımızda fıstık gibi sözler sunuyoruz size Melek'ler.

Er kalkan işine; geç kalkan düşüne

Biz uyuyunca rüyalar uyanırlar /Grillparzer

En mutlu düşten daha mutludur uyanmak/ Bernard Shaw

Rüya, gecenin akvaryumudur/Victor Hugo

Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri pınar görünür/Sadi

Rüyalar aynalara benzerler; bazen içlerinde başlarımıza gelecek şeyleri görürüz/Moliere

Rüya ile ilgili sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat ile ilgili sözler

Hayat ile ilgili sözler

hayat ile ilgili sözler yaşam ile ilgili sözler moda hayatın kötülüğüyle kefenle Hayata dair hayat ile ilgili güzel özlü sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum buyrun arkadaşlar=) * Dolaşan bir gölgedir hayat Shakespeare * Erkekler hayatı çok erken, kadınlar çok geç anlar Oscar Wilde * Hayat bir masala benzer Uzunluğu değil, iyi olup olmadığı önemlidirSeneca * Hayat, bir oyuna benzer;...
  2. rüya ile ilgili atasözleri

rüya ile ilgili atasözleri

Rüya ile ilgili atasözleri ve deyimler Rüya görmekle ilgili güzel sözler paylaşıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Meraklısı gelsin bu sözler bakılası ve söylenesi diyoruz :) * Korkulu rüya görmektense uyanık yatmak yeğdir. * Rüyasında bile görememek. * Rüya, gecenin akvaryumudur. (Victor Hugo) * Rüyada susuzların gözüne, dünyanın her yeri pınar görünür. (Sadi) * Biz uyuyunca rüyalar...
  3. Bencillik ile ilgili sözler

Bencillik ile ilgili sözler

Bencillik ile ilgili bencilliği anlatan güzel ve yeni sözler lazım varsa benimle paylaşın lütfen.
  4. Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler lazım bana yeni Evlilik İle İlgili Sözler olursa çok daha iyi olur.
  5. Hoşgörü ile ilgili sözler

Hoşgörü ile ilgili sözler

Hoşgörü ile ilgili sözler istiyorum sizden kızlar paylaşımınız için şimdiden çok tşkler.

Sayfayı Paylaş