gebe
  1. D-Ya

D-Ya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Rüya - Kan & Ölüm

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında D-Ya tarafından paylaşıldı.

rüyada kan bulaşması rüyada üstüne kan bulaşması Merhaba arkadaslar
    Rüyalar ile ilgilenen var mi aranizda bilemiyorum..
    Fakat son zamanlarda çok kötü bir rüya görüyorum ve yasantimi etkilenmesine engel olamiyorum..

Haftalardir her uykuya daldigimda "az tanidigim/sadece ismini bildigim" 19 - 20 yaslarinda bir genci kanlar içinde bizim isyerinin kapisinda görüyorum..
    Ne konusabiliyorum kendisi ile ne de yaklasabiliyorum..
    Bir anda kayboluveriyor..

Aslinda kendisine bu konuyu açmak için yaklasmaya çalistim lakin arkadas bekledigimden biraz farkli çikti..
    Ve kendisini görmeyi dahi istemiyorum açikcasi..

Ne yapmam gerektigini bilmiyorum..
    Neden haftalardir rüyamda gördügümüde anlamiyorum..
    Fakat böyle devam ederse kafayi yiyecegim
    en kötüsü birde bu cocuga birsey olursa herhalde vicdan azabindan bende ölürüm..

Fikirlerinizi belirttirseniz sevinirim..

Tesekkürler

Rüya - Kan & Ölüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyada ölmüş birine para vermek

rüyada ölmüş birine para vermek

rüyada ölüye birine para vermek Rüyada ölüye para vermek ne demek Zaman zaman sizinde gördüğünüz rüyalar arasında yer almış ve hala amlamışsa alabilecek ihtimali fazla olan bir rüya tabirine değiniyoruz Melek'ler. Rüyada ölmüş birine para vermek ne demekmiş, buyrun öğrenelim. Rüyanızda ölmüş birine bir şey vermek, üzüntü ve kayba dalalet eder. Rüyada ölüden bir şey almak, iyilik...
  2. Rüyada ölmüş birini mezarda görmek

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek Selam arkadaşlar Rüyada ölmüş birini mezarda görmek ne anlama geliyor tabirini yazın lütfen
  3. Rüyada Ölüm Görmek Ne Demek?

Rüyada Ölüm Görmek Ne Demek?

Rüyada Ölüm görme rüyada ölüm haberi rüyada ölüm korkusu Sevgili melekler, rüyada ölüm görmek denince hemen aklımıza bir tek tabir gelir, sevilen birinin gelecektir, ölü diri getirir. Ancak tabirciler sadece bu tabiri yapmıyor. Bakın rüyada ölü görmekle ilgili tabirler nasılmış? Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin...
  4. Rüyada Ölü Serçe GörmeninTabiri Nedir ?

Rüyada Ölü Serçe GörmeninTabiri Nedir ?

Rüyada Ölü Serçe Görmek Ölmüş Serçe Rüyada Görmek Sevgili melekler, rüyada ölmüş fare görmek tabiri konumuzdan sonra merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için bu kez de rüyada ölü serçe görmek ne anlama geliyor buyrun hep birlikte öğrenelim... Serçe öldürmek veya elinizde öldüğünü görmek; zarar göreceğinize işarettir.
  5. rüyamda ölmüş babamla sohbet ediyordum :(

rüyamda ölmüş babamla sohbet ediyordum :(

Dün gece garip bir rüya gördüm.Yakın bir tarihte ölen babamı gördüm.Gayet iyi görünüyordu ve epeyce sohbet ettik onunla.Acaba bir anlamı varmı bu rüyanın ?

Sayfayı Paylaş