gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rüya Meleği

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüya meleğini görmek memuriyete, yardım görmeye, yolculuğa ve yolculuktan dönmeye, evlenmeye, çoluk cocuğa, sözünü yerine getirmeye, müjde ve sevince; melike ( devlet başkanına) tercümanlık yapmaya ve onun sırlarına vakıf olmaya, öğretmen ve mürebbiye, kkeşif ilimlerine ve tıbba vakıf olmaya, asalet sahibi olmaya; Bu meleğin bir şey vermesi yahut bir haber vermesi ayniyle meydana gelmesine delalet eder.Rüyada, rüya melegini görmek, müjdeye, ferahliga sözünü yerine getirmeye, hayata, yolculuga, yolculuktan dönmeye, evlenmeye, çolukçocuga, memuriyete ve yardimlasmaya isarettir. Rüya melegi, rüyayi görene bir sey veya bir haber verse, o sey meydana gelir. Çünkü rüya melegi, o gibi islere memurdur. Rüya melegini görmek, hükümdara tercümanlik yapmaya ve onun sirlama vakif olmaya isarettir.

Rüya Meleği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen  rüyamı

Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen rüyamı

merhaba melekler..ben bu gece çok kötü bir rüya gördüm sayıklayarak uyandım zaten,yorumlayabilecek birisi lütfen baksın.rüyamda ben biriyle birlikte kardeşimdi sanırım emin değilim bilgisayarın başında oturuyoruz ama açık değil.bilgisayarın arkasındada bizim evmizin giriş kapısı çok yakın(gerçek evimizdi rüyamdaki),kapının önünde tabut var içeride ve ölen sağ olan annemdi.başında annesi ve...
  2. Rüyada Ölmüş Birini Şarkı Söylerken Görmek tabiri burada melekler

Rüyada Ölmüş Birini Şarkı Söylerken Görmek tabiri burada melekler

Rüyada Ölmüş Birini Şarkı Söylerken Görmek Ne Demektir Rüyada Ölmüş Birini Şarkı Söylerken Görmenin Anlamı Daha önce http://www.meleklermekani.com/tum-ruya-tabirleri/226461-ruyada-olen-birini-sarhos-olarak-gormek-ne-anlama-geliyor.html diyenler için bu rüyanın tabiri hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi de bu yazımızda rüyada ölmüş birini şarkı söylerken görmek ne demek diyen tüm...
  3. Rüyada Ölmüş Çocuğunu Görmek ne anlama geliyor buyrun melekler

Rüyada Ölmüş Çocuğunu Görmek ne anlama geliyor buyrun melekler

Rüyada Vefat Etmiş Çocuğunu Görmek Rüyada Ölen Çocuğunun Görülmesi Rüyada ölmüş birini şarkı söylerken görmenin tabiri hakkında daha önce sizlere bilgiler aktarmıştık. Bu yazımızda ise rüyada ölmüş çocuğunu görmenin tabiri hakkında bilgiler sunuyor ve rüyada ölmüş çocuğunu görmek ne anlama geliyor diyen tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Bir kimsenin rüyada çocuk...
  4. Rüyada Ağlamak Ne Demek buyrun öğrenelim meleklerim

Rüyada Ağlamak Ne Demek buyrun öğrenelim meleklerim

Rüyada Ağlamak Görmek Ne Demek Rüyada Ağlamak Nedir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce ki bir yazımızda sizlere http://www.meleklermekani.com/tum-ruya-tabirleri/209598-ruyada-dusman-gormenin-aciklamasi.html hakkında bilgiler sunmuştuk. Şimdi ise rüyada ağlamak ne demek diyen arkadaşlarımız için, bu yazımızda rüyada ağlamanın tabiri hakkında...
  5. *****...

*****...

SEVGİLİM LE BIR YILDAN FAZLA BERABERIZ. DUN KI RUYAMDA SEVGILIMIN ESKI CIKTIGI BI COCUGU GORDUM.. RÜYAM : SEVGILIM O CUCUKLA EVLENMIS VE BEN ONLARIN EVINDEYIM.. EVLERI APARTMANIN EN UST KATINDA VE GUZEL BI EV OLDUGUNU SOYLUYOR SEVGILIM BANA.. SONRA SÖZDE EŞİ :@ SESLENİYOR VE SEVGILIM YANINA GIDIYOR FISILTILI SEKILDE KONUSUYORLAR AMA COK AZ BENDE DUYUYORUM.. ONLARIN...

Sayfayı Paylaş