gebe
  1. Üzgünn

Üzgünn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ruya yorumlayan varmi

Konu, 'Kadınlar' kısmında Üzgünn tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar meraba bundan 1 bucuk ay once gordugum ruyayi paylasmak istiyorum sizinle hayir olsun ins ruyamda ölmüş babanemle dedemi gordum evlerinde ben oraya gidiyorum onlar oturuyolar babanem bana bakiyo ve cok yakinda gelceksin diyo ruya yorumlarina bakıyorum hep olumsuz bu tarz ruya goren arkaslar varmi acaba aranizda cidden cok sıkıntılı günler yaşıyor um bu yuzden korkuyorum

2. wirginia

wirginia Forum Okuru

Taksimde bazı falcılar güzel rüya yorumu da yapıyor bilgin olsun canım

ruya yorumlayan varmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. varmisin? yokmusun?

varmisin? yokmusun?

yeni bir oyun show tvde yayinlanan ve sevilen bir yarisma ,bizim oyunda para olmasada geyik var ben baslatiyorum acaba varmisin yokmusun? yarin bütün gün temizlik yapmaya varmisin yokmusun?
  2. bereketi  varmi

bereketi varmi

Bereketi Var mı? Benî İsrail zamanında salih bir kimsenin üç tane oğlu varmış. Bir gün o zat ağır hastalanır ve artık hayatından ümid kesilince büyük oğlu, küçük kardeşlerini çağırır ve: - Ey kardeşlerim, pederimizin epeyce malı var. Fakat bugün kendisinin hizmeti ise ağırdır. İsterseniz sizler malına varis olun ve hizmetini bana bırakın, isterseniz malı bana verin hizmetini sizler yapın,...
  3. Ru-kız isimleri

Ru-kız isimleri

rus kız isimleri rus isimleri bayan bayan kadın Ruhan: güzel kokulu, güzel kokan Ruhfeza: ruhu yücelten, canlılık veren Ruhnevaz: ruh okşayan Türk müziğinde bir makam Ruhsade: yanağını, yüzüne süren, yüzünü sürmüş Ruhsal: ruhla ilgili olan, ruhi Ruhsare: yanak, yüz, çehre Ruhugül: gül kadar temiz bir ruha sahip olan Ruhunur: nurlu, aydınlık yüzlü Ruhinur: nurlu, aydınlık yüzlü Ruhiye:...
  4. lütfen yorumlayan çok önemli

lütfen yorumlayan çok önemli

1 saat içerisinde 3 farklı rüya gördüm her ruyamdan sonra uyandım 1 saat içinde olduğunu oradan biliyorum ilk Rüyam terliklerim kayboluyodu ve bulamıyorum.2.rüyam telefonun elimde paramparça oluyordu ama sadece cam seklinde 3.rüyam ise bağırsaklarımın ağzımdan çıktığını ve benimde onu dışarı doğru cektigimi ggordum kanlar ve acı içerisinde . yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim

Sayfayı Paylaş