gebe
  1. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0

Rüya yorumu olarak fikrinize ihtiyacım var

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında tavuk_kavurma tarafından paylaşıldı.

Melekler yaa aklıma çok takıldı geçen gece gördüğüm rüya.. Karnımı yarıyorum güya tam göbek deliğinin altında kocman bir yarık oluo içine bakıyorum pişmiş yumurta var sarı beyaz öle mal mal bakıyorum

biraz araştırdım şunları buldum..

Rüyada kendi eliyle karnını yarıp içine bir takım şeyler doldurduğunu görmek, haram mala haris olmağa, yardığı karnından bir takım şeyler çıkardığını görmek, üzüntü,keder ve gamdan kurtulmağa, bir başka adamın karnını yarıp içini temizlediğini görmek, o kimseye iyilik etmeye alâmettir.

ama ben içinden bişi çıakrmıyorum yada sokmuyorum anlayamadım aklıma takıldı :S bir yorumu olan ya da bilgisi olan varmı acaba ?

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

rüya yorum
    hayırlara gelsin inşallah
    rüyanızda karnınız içinde yarıktan gördüğünüz. helalden uzaklaşmış haram rızıklar tüketmenizde delalaettir. buna istinaden bu rızıklar sahipleri tarafından haram edilmişler ve size gösterilmiştir. kanatimce bir ümmetin hakkını yemişsiniz. veya kulhakkı olan bir hak size yedirilmiş ve size haram etmiş o hak sahibi ve yediğiniz haktan dolayı hjak sahibi şu anda çok zor durumda...

3. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    HAYROLsun insallah tavuk cum ama kendimce söle yorumladim hamile olabilirsin:) aydınlatamadim ama kusura bakma canım

Rüya yorumu olarak fikrinize ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benimde bir fikrim var

benimde bir fikrim var

benimde bir fikrim var yönetici arkadaşlara sesleniyorum burdan... :d sitemize yeni eklenen konular yada mesaj yazdığın konulara yeni eklenti geldiği zaman e mail le bize bildirirseniz daha iyi olmazmı? başka sitelerde bu var burda da varsa bana gelmiyor:( :cry_smile:
  2. Fikrinize ihityacım var.

Fikrinize ihityacım var.

Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta sonra erkek arkadaşımın doğum günü organizasyon, Sürprizler Herşey hazır ancak hediye konusunda hala kararsızım. Kesinlikle basit birşey olmıcak Vede farklı Klışelerin dışında birşey fikirlerinizi alabilirmiyim.
  3. Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Hadi kızlar fikrinize ihtiyacım var!!

Arkadaşlar bir arkadaşımın abisi bir kızla tanışıp nişan yaptı. Kızın anne babası ayrı. O Annesi ile kalıyor.. Nişandan sonra kız bulunduğu şehirden gelip annesiyle oğlanın evinde 10-15 gün kalıp gidiyor. Bir bahane ile (sevgililer dünü, doğum günü vs vs) tekrar gelip yine kalıyorlar. Bu arada sırada tekrarlanıyor. Oğlanla kızkardeşi ailelerinden uzakta kirada bir evde oturup aynı zamanda...
  4. fikrinize ihtiyacım var:(

fikrinize ihtiyacım var:(

arkadaşlar 2seneyi biraz geçen bir ilişkim var,bu zamana kadar çok şiddetli bir kavgamız olmadı ama son zamanlarda bnden uzaklaşıyor sanki:( 1ay önce patlak verdi,işte önceliğin hep ben oluyorum biraz kariyerin için çalışmalısın kendini geliştrmelisin(ünivrsite son sınftayz ikimzde) gibi doğru şeyler söylüyordu çünkü gerçekten o yokken hiçbişe yapmıorum hep onunla olayım istiyorum.Fakat bu...
  5. kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

kızlar acil fikrinize ihtiyacım var

ben yaklaşık bir aydır haftada bir gün falan kaşıntı yaşıyodum son bir haftada bu sıklaştı gece gündüz mahvetti beni tahriş oldu falan.çalıştığımdan dolayı doktora gidemedim.eczaneden trosyd krem aldım ve sürmeye başladım ayrıca da anestol diye kaşıntıyı azaltan bi krem aldım kullanıyorum.ama benim şu günler yumurtlama günlerim.acaba spermlere zarar veriyomudur bu kremler.birde mantar...

Sayfayı Paylaş