gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması ne anlama geliyor acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar benim rüyamda abdest alırken burnum kanıyordu bu abdestimi bozdu diye çok üzülmüştüm acaba Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması ne anlama geliyor rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması Ne Anlama Gelir

Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması Tabiri

Rüyada burundan çok miktarda kan aktığını görmek, kalıcı mala isabet etmeye delalet eder. Kanın pıhtılaşmış olması düşük çocuk yapmaktır. Rüyada burnunun kanadığını gördüğünü ve bunun kendisi için iyi olduğunu düşünmesi, liderinden bir menfaat göreceğine, burun kanamasının kendisine zarar verdiğini düşünmesi, reisinden bir fayda görse de, bu faydanın kendisine vebal olacağına ve zarar vereceğine delalet eder.

Rüyada Abdest Alırken Burun Kanaması ne anlama geliyor acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abdest Alırken Burun Kanaması Abdestdi Bozarmı acaba

Abdest Alırken Burun Kanaması Abdestdi Bozarmı acaba

Selam arkadaşlar Abdest Alırken Burun Kanaması Abdestdi Bozar mı yani abdest alırken tam o esnada burnumuz kanarsa abdest sayılmaz mı yani abdest olmaz mı?
  2. Rüyada Ölmüş Birini Can Çekişirken Görmek ne anlama geliyor acaba

Rüyada Ölmüş Birini Can Çekişirken Görmek ne anlama geliyor acaba

dün gece rüyamda ölmüş ve dirilmiş birini gördüm acaba rüyada ölmüş birini görmenin tabiri nedir rüya yorumlayabilen biri varsa lütfen bana yazsın .
  3. Rüyada Abdest Alırken Görmek ne anlama geliyor

Rüyada Abdest Alırken Görmek ne anlama geliyor

ben dün gece rüyamda kendimi abdest alırken gördüm ardı ardına abdest alıyordum hayra çıksın inş. acaba Rüyada Abdest Alırken Görmek ne anlama geliyor
  4. Rüyada Abdest Alırken Suyun Kesilmesi ne anlama geliyor

Rüyada Abdest Alırken Suyun Kesilmesi ne anlama geliyor

KIzlar hayırdır inş dün gece rüyamda abdest alıyordum tam ayaklarımı yıkıyacakken su gitti acaba Rüyada Abdest Alırken Suyun Kesilmesi ne anlama geliyor günaha mı girdim ki bilmeden:S
  5. Rüyada Abdest Alarak Namaz Kıldığını Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Abdest Alarak Namaz Kıldığını Görmek Ne Anlama Geliyor ?

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak Ne Demektir Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmanın Anlamı Sevgili melekler, bu sayfamızda Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmanın Anlamı hakkında bilgilerle karşınızda olurken bir önce ki konumuzda da rüyada abdest almanın tabirini de paylaştığımızı hatırlatalım..:) Rüyada Abdest almak güzelliğe, korunmaya, hayır ve iyiliğe delalet eder. Abdest alıp...

Sayfayı Paylaş