gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Açık Pembe Görmek Ne Anlama Geliyor Tabiri Nedir ?

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Rüyada Açık Pembe Renk Görmek Ne Demek
    Rüyada Açık Pembe Renk Görmek Anlamı Nedir

Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda rüyada açık ayakkabı giyinmenin tabirini paylaştıktan sonra şimdi de Rüyada Açık Pembe Renk Görmek Ne Demek sizlere sunuyoruz..

Rüyada pembe renk görmek, gereksiz bazı hayallerin peşinde olduğunuzu gösterir.
    Rüyada pembe renkli bir sey görmek, çok iyimser bir kimse oldugunuza her seye olmus bitmis gibi bakarak hayati hiç umursamadiginiza isarettir. Rüyada pembe renkli bir sey görmek, hos görü ile tabir olunur. Pembe renkli bir elbise veya gömlek giydiginizi görmek veya basörtüsü veya kiravat gibi bir sey taktiginizi görmek, sikinti ve kederiniz oldugu halde bunlarin hepsini olgunlukla karsiladiginiza, bu seylerin hepsinin bir Gün nasil olsa geçecegine hükmettiginize delalet eder.

2. Elif Cici

Elif Cici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende bu gece gördüm güzel manaları varmış.

Rüyada Açık Pembe Görmek Ne Anlama Geliyor Tabiri Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor

Hayırdır inşallah dün gece rüyamda 3 yıl önce vefat eden abimi gördüm ve bu rüyanın manasını çok merak ediyorum acaba Rüyada Ölmüş Abiyi Görmek ne anlama geliyor yorar mısınız?
  2. Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor

Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor

Selam arkadaşlar ben rüyamda geçen sene trafik kazasında vefat eden bir arkadaşımı gördüm nerden girdi rüyama bilmiyorum ve bu rüyanın tabirini merak ediyorum Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek ne anlama geliyor biliyorsanız yorumlayın rüyamı
  3. Rüyada Ölmüş Birini Hapiste Görmek ne anlama geliyor buyrun tabirine

Rüyada Ölmüş Birini Hapiste Görmek ne anlama geliyor buyrun tabirine

Rüyada Ölen Birini Hapishanede Görmek Rüyada Ölmüş Birini Hapis Görmek Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/ruya-tabiri/206685-ruyada-vefat-etmis-olmus-birini-gormek-ne-demek.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi de rüyada ölmüş birini hapiste görmek ne demek diyen tüm arkadaşlarımız için, rüyada ölmüş birini hapiste görmenin tabiri hakkında bilgiler sunuyoruz. Bilinmeyen...
  4. Rüyada Açık Alanda Yıkanmak Tabiri Nedir Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Açık Alanda Yıkanmak Tabiri Nedir Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Açık Alanda Yıkanmak Ne Demektir Rüyada Açık Alanda Yıkanmanın Anlamı Rüyada Açık Alanda Yıkanmak Ne Demektir merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimize bir önce ki konumuzun rüyada bebek emzirmek tabiri olduğunu hatırlattıktan sonra Rüyada Açık Alanda Yıkanmanın Anlamı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Rüyada yıkanmak, hastalık ve dertlerden sıyrılmaya, kulak...
  5. Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada hurma çekişrdeği görmek, hurma çekirdeğini rüyada görmek, hurma çekirdeği Sevgili melekler, mahkemelik bir kimsenin rüyasında bir hurma çekirdeği görmesi; Kur'an-ı Kerîm'de geçen bazı âyetlerin işaretine göre; o kimsenin mahkemede delil getirerek haklı olduğunu ispatlayacağına ve hasmı karşısında mahkemeyi kazanacağına delalet eder. Rüyada hurma çekirdeğinin görülmesi; bazen de...

Sayfayı Paylaş