rüyada alyans takmak

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında yelizsemra tarafından paylaşıldı.

1. yelizsemra

yelizsemra Yeni Üye

rüyada alyans takmak rüyada alyans altın takmak altın görmek yüzük Öncelikle selamlar rüyamda sol elimin yüzük parmagına çicek şeklinde alyans takmıştım acaba bunun anlamı nedir?Bide evimize gelen misafirlere tabaklar içerisinde yaprak sarması ve dolmalar ikram ettik...

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

cevap
    hayırlara gelsin inşallah
    sol elinize taktıgınız yüzük şaşa ve gösteriş çağrıştırır ve bu gösterişle size yakın olanlar ve yakınızda olanlara sıkıntıları maal edeceksniz onlarıda sıkıntılara sokacaksınız demek

tabakta dola sarmalar ise tek tek biriktirmiş olduğunuz kininizi sarıp sarmalayıp kişilere aksatmanızdır

rüyada alyans takmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. alyans altın yüzük takmak erkeğe haram mıdır

altın alyans erkeğe haram mı beyaz altın erkeğe haram mı altının zararları erkeklerin yüzük takması mıdır yüzük takmak mıdır altın kadınların süs eşyasıdır erkeklere haramdır. peygamber efendimiz bir erkeğin elinde altın yüzük görünce hemen çıkarır atarmış ve ona şöyle dermiş ;( sizlerden biri kor haline gelmiş eteşi eline takmış) demiş ve gitmiş. ordaki müslümanlardan biri yüzüğünü al yerden...
  2. Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir?

Merhaba arkadaşlar ben Boynuz Takmak Deyiminin Anlamını çok merak ediyorum Boynuz Takmak Deyiminin Anlamı nedir bilen varsa bana yazsın lütfen.
  3. Gusül (Boy) Abdestinde Küpe Takmak hakkında bilinmesi gerekenler

Boy Abdestinde Küpe Takmak Gusül Abdestinde Küpe Takmak Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda her müslüman kadının bimlesi gereken bir konuya değiniyor ve gusül abdesti nasıl alınır adlı konumuzdan sonra sizlere, gusül abseti alırken küpe takmak hakkında merak edieln tüm bilgielri aktarıyoruz. Gusül abdestinde bedenin her yerini toplu iğnenin başı kadar kuru yer kalmayacak...
  4. Fatiha Suresi Rüyada Okumak ne anlama geliyor buyrun rüyada fatiha suresi

Rüyada Fatiha Suresi Okumak Rüyada Fatiha Suresini Okuduğunu Görmek Fatiha Suresi Faziletleri hakkında bilgilere hepimiz, kendimizce bilgi sahibiyiz. Peki rüyada Fatiha Suresi okumak ne anlama geliyor biliyor muyuz? Sevgili Melek'lerim bu yazımızda, rüyada Fatiha Suresi okunduğunu görmenin tabiri hakkında bilgileri paylaşıyoruz. Rüyada Fatiha suresini okuduğunu görenin...
  5. Canını Dişine Takmak Deyimi Hangi Anlam İfade Eder ?

Canını Dişine Takmak Deyimi Ne Demek Canını Dişine Takmak Deyim Açıklaması Canını vermek deyimi anlamını paylaştığımız az önce ki konumuzuun ardından bu kez Canını Dişine Takmak Deyim Açıklaması ile karşınızdayız melekler .... Canını Dişine Takmak: Büyük sıkıntıları, tehlikeleri göze alarak bir işi başarmaya çalışmak. "Canını dişine takıp koca kayayı parçalamaya devam etti."
  6. Başörtüsü takmak istiyorum ama .....

Kizlar uzun zamandir kapanmayi istiyorum ama cesaret edipte bi türlü yapamadim.Cesaret edemedigim sey , kapanipta sonra geri basörtüsünü bi kenara atip acilip sacilmak degil.Yasadigim yer Avusturya.Acaba cevremdekilerin bakislarindan rahatsiz olurmuyum , dislanirmiyim.Pööfffffffffhhhhhhhhhhh ne zor bi karar.Kizlar fikirlerinizi bekliyorum beni cesaretlendirin :hıms:
  7. kış lastiği takmak zorunlu mu ?

Duyduğuma göre kış lastiği takmak zorunluymuş. Doğruluk payı var mı ? Bana ayrı eşimin arabasına ayrı biraz zor olacak gibi ama :S
  8. Doğumdan sonra korse takmak zararlımıdır?

doğumdan sonra korse takılırmı,doğumdan sonra korse giyilirmi,gebelikte korse giyilirmi,hamilelikte korsa giyilirmi Korse kullanmanın normal doğumdan veya sezaryenden sonra karnın düzelmesinde, göbeğin erimesinde faydası olması beklenmez. Çünkü problem gebelik sırasında alınan kilolara bağlı karın bölgesinde göbekte yağ birikmesi ve karın kaslarının kuvvetini kaybetmesidir. Bu iki problemin...
  9. Nazar boncuğu takmak şirkmidir?

Sual: Nazar boncuğu takmak, şirk olan bir hurafe midir? CEVAP Nazar boncuğu takmaya şirk veya hurafe diyenler, vehhabilerle onların tesiri altında kalan kimselerdir. Nazar boncuğu, bizzat kendisi nazarı önlemez. Nazarı önleyen Allahü teâlâdır. Bakan kimse, önce bunları görünce, gözlerinden çıkan zararlı şualar bunlara isabet eder. Böylece, nazar boncuğunu takan kimse kötü nazarlardan korunmuş...

Sayfayı Paylaş