rüyada alyans takmak

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında yelizsemra tarafından paylaşıldı.

1. yelizsemra

yelizsemra Yeni Üye

rüyada alyans takmak rüyada alyans altın takmak altın görmek yüzük Öncelikle selamlar rüyamda sol elimin yüzük parmagına çicek şeklinde alyans takmıştım acaba bunun anlamı nedir?Bide evimize gelen misafirlere tabaklar içerisinde yaprak sarması ve dolmalar ikram ettik...

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

cevap
    hayırlara gelsin inşallah
    sol elinize taktıgınız yüzük şaşa ve gösteriş çağrıştırır ve bu gösterişle size yakın olanlar ve yakınızda olanlara sıkıntıları maal edeceksniz onlarıda sıkıntılara sokacaksınız demek

tabakta dola sarmalar ise tek tek biriktirmiş olduğunuz kininizi sarıp sarmalayıp kişilere aksatmanızdır

rüyada alyans takmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Alyans

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir....
  2. alyans altın yüzük takmak erkeğe haram mıdır

altın alyans erkeğe haram mı beyaz altın erkeğe haram mı altının zararları erkeklerin yüzük takması mıdır yüzük takmak mıdır altın kadınların süs eşyasıdır erkeklere haramdır. peygamber efendimiz bir erkeğin elinde altın yüzük görünce hemen çıkarır atarmış ve ona şöyle dermiş ;( sizlerden biri kor haline gelmiş eteşi eline takmış) demiş ve gitmiş. ordaki müslümanlardan biri yüzüğünü al yerden...
  3. alyans modelleri

alyans çeşitleri alyans modelleri fiyatları gümüş modelleri Eşinizle birbirinizi tamamlayan aksesuar; alyans. Bir ömür saklayacağınız bu hatıranın en güzeli olması için birkaç model melişlerim.:)
  4. Kalbimdesin Alyans

gülaylar alyans Artık alyansların dışından çok içindeki şekiller ve modeller moda olmaya başladı meleklerim...Önce nazar alyans daha sonra evlenicek çiftlerin resimlerinin yer aldığı alyans ve şimdide kalbimdesin alyans... Gülaylar Altın “Kalbimdesin” alyans serisini çıkarttı. Farklı tasarımlar sunan koleksiyonda alyansların içerisinde kalpler ya da dilerseniz eşiniz ve sizin isminizin baş...
  5. Başörtüsü takmak istiyorum ama .....

Kizlar uzun zamandir kapanmayi istiyorum ama cesaret edipte bi türlü yapamadim.Cesaret edemedigim sey , kapanipta sonra geri basörtüsünü bi kenara atip acilip sacilmak degil.Yasadigim yer Avusturya.Acaba cevremdekilerin bakislarindan rahatsiz olurmuyum , dislanirmiyim.Pööfffffffffhhhhhhhhhhh ne zor bi karar.Kizlar fikirlerinizi bekliyorum beni cesaretlendirin :hıms:

Sayfayı Paylaş