rüyada alyans takmak

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında yelizsemra tarafından paylaşıldı.

1. yelizsemra

yelizsemra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    rüyada alyans takmak rüyada alyans altın takmak altın görmek yüzük
    Öncelikle selamlar rüyamda sol elimin yüzük parmagına çicek şeklinde alyans takmıştım acaba bunun anlamı nedir?Bide evimize gelen misafirlere tabaklar içerisinde yaprak sarması ve dolmalar ikram ettik...

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

cevap

hayırlara gelsin inşallah
    sol elinize taktıgınız yüzük şaşa ve gösteriş çağrıştırır ve bu gösterişle size yakın olanlar ve yakınızda olanlara sıkıntıları maal edeceksniz onlarıda sıkıntılara sokacaksınız demek

tabakta dola sarmalar ise tek tek biriktirmiş olduğunuz kininizi sarıp sarmalayıp kişilere aksatmanızdır

rüyada alyans takmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Alyans

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük maddesine bakınız.)Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir....
  2. Alyanslar

kalın alyanslar Çok şık alyanslar kızlar her zevke uygun tarzda var evlenecek olanlar burdan fikir alabilirler:):)
  3. alyans altın yüzük takmak erkeğe haram mıdır

altın alyans erkeğe haram mı beyaz altın erkeğe haram mı altının zararları erkeklerin yüzük takması mıdır yüzük takmak mıdır altın kadınların süs eşyasıdır erkeklere haramdır. peygamber efendimiz bir erkeğin elinde altın yüzük görünce hemen çıkarır atarmış ve ona şöyle dermiş ;( sizlerden biri kor haline gelmiş eteşi eline takmış) demiş ve gitmiş. ordaki müslümanlardan biri yüzüğünü al yerden...
  4. rüyamda beyaz altın alyans gördüm ne demek ?

Melekler merhaba. ben rüyamda beyaz altın alyans gördüm parmağıma takıyordum.Acaba bu rüya ne anlama geliyor bileniniz varmı ?
  5. Yüzükle ilgili islami rüya tabirleri

RÜYADA YÜZÜK: Danyâl (a.s.) buyurmuşlardır ki: Rüyasında kendine bir yüzük verildiğini gören, layık ise büyük bir makama geçer. Eğer zenginse malı artar, gaza ve cihatta ise zafer kazanır, Zahid ise zühdü artar, tüccar ise çok kazanır, fakir ise geçimi düzelir. İslami Tabiri: Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki: Rüyada görülen mühür ve yüzük sekiz çeşit tabir edilir: Çocuk, mal, yetki ve...

Sayfayı Paylaş