gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rüyada ayakkabı kaybetmek ne demek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar dün rüyamda ayakkabımın tekini kaybettiğimi görüyorum sonra bakıyorum diğer ayakkabı dekide yok. Acaba bu ne demektir yorumlayacak olan var mı

rüyada ayakkabı kaybetmek ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. irtifa kaybetmek ne demektir

irtifa kaybetmek ne demektir

irtifa kaybetmek ne demektir irtifa kaybetmek nedir? Arkadaşalr selamlar olsun diyor ve direk sorumu sormak için klavyeme hızlı hızlı basıyorum :) Evet hanımlar irtifa kaybetmek ne demektir bilen var mı :D
  2. Rüyada Diyalize Girmek Ne Demek ?

Rüyada Diyalize Girmek Ne Demek ?

Rüyada Diyalize Girmek ne demek Rüyada Diyalize Girmek anlamı nedir Merak eden üyelerimiz ve sayın misafirlerimiz için rüyada diyalize girmek ne demek, açıklıyoruz melekler :) Rüyada Diyalize Girmek böbreklerle ilgili bir rüyadır ..böbrek görmek kişinin yardımcısı ve haline uygun şeyidir. İki böbreğinden birisinin kaybedilmesi, o kimsenin yardımcısının kaybolmasına işaret eder....
  3. Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Anlama Gelir Rüyada Giysi Kaybetmenin Tabiri Nedir Rüyasında giysi kaybedenlerin rüya tabiri bakın nasılmış melekler :) Rüyasında Bir kimse elbiselerini zayi ve kaybettigini görse, o kimselere zinet veren seylerin helak ve telef olmasına isarettir.
  4. Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Ne Demek ?

Rüyada Hacı Görmek Rüyada Hacı Görmek Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda rüyada hacı görmenin ne anlama geldiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz :) Hac ibadetini yerine getirmiş, yüzü nurlu, iş ve sözünde orta yolu tutan birini görmek sevince delalet eder. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir....
  5. rüyada para görmek ne demek

rüyada para görmek ne demek

Rüyamda bol miktarda paranın içinde oturduğumu gördüm, off ne güzel bir rüyaydı, uyandığımda hala etkisindeydim :D Ne anlama geliyor acaba rüyada para görmek ?

Sayfayı Paylaş