Rüyada başbakan görmek konuşmak

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

rüyada başbakan görmek konuşmak rüyada başbakanın elini öpmek başbakan ile konuşmak başbakanla konuştuğunu görmek başbakanla rüyada başbakan görmek, ne demek, konuşmak, ne anlama geliyor, elini öpmek, ne demektir, tabiri burada arkadaşlar

Bizim ailenin büyüklerinden bildiğim kadarıyla, rüyada başbakan ya da devlet başkanı görmek, yükselmek, fereha çıkmak demektir Melek'lerim. Bizim ailenin büyüklerinin yanı sıra, bir de rüya tabircilerinin yorumuna bakalım Melek'lerim:)

Rüyada başbakan görmek; Rüyada basbakan ya da devlet büyüklerini görmek izzet, güç ve maksada erişmeye işaret eder..

Devlet başkanını ikram ve ihsanda bulunurken veya sevinçli görmek hayra onu üzgün ve gazaplı yahut perişan bir vaziyette görmek kendisi ve ülkesi için şerre; Devlet başkanı görmek bazen bekar için evlermeye evli kimse için hayra ve dünyalığını düzellmesine; Kendini devlet başkanına yakın görmek bir zulme ortak ve yandaş olmaya azap ve uhrevi sıkıntılara delalet eder.

2. kenan

kenan Forum Okuru

teşekkürler

Rüyada başbakan görmek konuşmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. rüyada su görmek...

rüyada suyun üstünde yürümek rüyada su üstünde yürümek suyun içinde su görmek suda Genel anlamda su görmek hos bir hayata güzel rizka iyiliksever insana sadik dosta büyüklere yaklasmaya din güzelligine; Bulanik ve çamurlu su görmek üzüntü ve kedere geçim darligina fitne ve karmasaya; böyle bir suda yikanip çikmak üzüntüden ve haastaliktan kurtulmaya Berrak su içmek temiz hayata rizikza Sicak...
  2. Rüyada tır görmek

rüyada tır sürmek rüyada tır görmek tırın devrildiğini görmek rüyada tır, görmek, sürmek, kullanmak, kazası görmek, sürdüğünü görmek, çarpması, almak, devrildiğini görmek, görmek ne demek, kamyon görmek, tabirleri burada arkadaşlar Gördüğümüz her bir rüyanın gerçek hayatla, bir ilgisi vardır Melek'lerim. Kimi zaman anlamını bildiğimiz rüyalar göürür, kimi zaman ise bizi çok şaşırtan rüyalar...
  3. Rüyada doktorla konuşmak

rüyada doktora muayene olmak rüyada doktora gitmek doktorla konuşmak rüyada doktor, görmek, konuşmak, muayene olmak, ne demek, tabiri burada arkadaşlar Rüyada doktor görmek, doktora gitmek ve doktorla konuşmak, ne anlama geliyormuş; buyrun bu makalemizde tabiri hakkında bilgiler edinelim Melek'lerim. Rüyada doktor görmek; iş hayatınızda sizi kıskanan bir insanın olduğuna işaret eder....
  4. Rüyada nar görmek

Tatlı nar mala, imar edelimiş kente, hanım yahut çocuğa; Kırmızı nar taneleri altına, beyaz nar taneleri gümüşe; Ekşi nar üzüntü ve kedere, ekşiyi seven kimse için rızık ve mala; Nar kabuğu yemek hastalıktan sifa bulmaya; Nar suyu kişinin nafakasına, Narr ağacı dindar, varlıklı ve çömert kimseye; nar ağacını kesmek akrabayla ilişkiyi kesmeye; Nar taneleri kolaylıkla elde edilen mala, Nar...
  5. Rüyada su görmek

Rüyada su görmek nedir rüyada su görmek nasıl tabir edilir.Melekler bu gece rüyamda mutfakta bi damacana su gördüm ne anlama geldiğini merak edip bakmak istedim sonra aklıma siz melekler geldiniz belki benim gibi merak edenler vardır diye rüyamın yorumunu sizinlede paylaşmak istedim bakalım rüyada su görmek ne anlama geliyomuş Ruyada Su gormek sizin bilinc alti ve ruhsal durumunuzu ifade...
  6. Rüyada çekirdek görmek ve çekirdek kabuğu görmek

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek Rüyada boş çekirdek kabuğu görmek Hayırdır inş. diyor ve rüyada çekirdek kabuğu görmenin tabirini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek;Rüyada İçi Boş Çekirdek kabukları görmüşseniz şayet bilinki anlamsız gelen bir çok işle uğraşıyorsunuz ancak bu anlamsız boş gibi uğraşıların içini doldurmak için...
  7. rüyada çöp görmek çöplük görmek ne demek

rüyada çöp görmek rüyada çöplük görmek ne demek Rüyanızda zaman zaman enteresan olaylarda yaşabilirsiniz. Mesela, rüyanızda çöplük görebilir, çöp karıştırabilir ya da çöpe birşey atabilirsiniz. Peki rüyada çöp görmek ne demek; hadi buyrun öğrenelim Melek'lerim. Rüyada çöp görmek hayra yorumlanir. çöp verirken çöplerin kapisinin önüne daggıldığını ve orayi kirlettigini görmek, rizk...
  8. Rüyada Dil Görmek

Rüyada Dil Görmek ne demek rüya tabirinden anlıyan hanımlar rüyamı yorumlarmısınız lütfen acaba
  9. Rüyada Et Görmek

Rüyada Et Görmek ne demek dün rüyamda et gördüm ve iyi omladığını hatırlıyorum hayırdır inş lütfen yorumlayın.
  10. Rüyada Başbakan Görmek Ne Demek ?

Rüya Tabirleri Başbakan Görmek Rüyada Başbakan Nasıl Tabir Edilir Rüyada Başbakan Hani derler ya garip bir rüya görüldüğünde sırtın açıkta kalmış diye, işte öyle rüyalardan biri rüyada başbakan görmek bakalım rüya tabircilerince nasıl yorumlanmış melekler :D:D Rüyada basbakani görmek izzet, güc ve maksada erismeye isaret eder.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ruyamda devlet baskanindan is istedim

,
  2. ruyada basbakani muayaene

,
  3. rüyada başbakanla konuşmak ne anlama gelir