gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rüyada bebek emzirdiğini görmek rüyada bebek emzirmek, tabiri, anlamı, açıklaması, ne demek, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Rüyada bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama ulaşacağına işarettir.

Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine rüyanın anlamı bu şekildedir.

Bir kimse sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görürse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Eğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur.

Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirirse yahut çocuktan emerse o kimseye şiddet erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

Rüyada Bebek Emzirdiğini Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek ne manaya geliyor acaba, ben bu gece rüyamda hamur gördüm elliyordum ama ben yoğurmamıştım:S
  2. Rüyada dişli bebek doğurmak görmek

Rüyada dişli bebek doğurmak görmek

Rüyada dişli bebek doğurmak yada doğduğunu görmek ne anlama geliyor. Rüyamda bebeğin dişli olduğunu gördüm de ne demek ki bu merak ettim şimdi :S
  3. rüyamda ikiz bebeğimin oldugunu görmek

rüyamda ikiz bebeğimin oldugunu görmek

kızlar hayır olsun rüyamda ikiz bebeğim vardı bir kız bir erkek ama çok şirindiler hatta eşime eline almış erkek olanı ve bebek gülüo bak diyorum aynı sana benzio gamzesi var sonra onlar büyüo falan karışıktı ama güzeldi yaklaşık 1 aydır hep rüyamda hamile oldugumu görüyorum sizce bunun anlamı nedir ?
  4. Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir. Annenizi rüyanizda...
  5. Rüyada bebek ağlaması duymak

Rüyada bebek ağlaması duymak

Rüyada bebek görmek kadın için başarı, sevdiğiniz ile güzel muhabbete, izzet ve kuvvet sahibi eşe işaret eder. Bebek rüyası müjde ve sevinç ile güzel haberleri müjdeleyen mübarek ve hayırlı bir rüyadır. Bebek rüyaları kız veya erkek cinslerine göre farklı şekillerde tabir olunur. Erkek bebek rüyası, hayır ve saadet ve sevinç ile yorumlanır. Kız bebek rüyası kadın için hayırlı evlilik güzel...

Sayfayı Paylaş