gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada bir taşın üzerine tırmandığını gömek ne anlama gelmektedir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hayırdır inş. diyor ve Rüyada bir taşın üzerine tırmandığını gömek ne anlama gelmektedir? diye soruyorum size arkadaşalrım. rüya tabirinden anlayan var ise tabirini rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada bir taşın üzerine tırmandığını gömek ne anlama gelmektedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilmezlikten Gelmek Deyiminin Anlamı nedir?

Bilmezlikten Gelmek Deyiminin Anlamı nedir?

Bilmezlikten Gelmek Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin anlamanı bilen varsa aranızda bana bir zahmet açıklamasını yazsın yaa
  2. Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Selam kızlar size bir deyimin anlamını yani manasını sormak istiyorum acaba Bire Bir Gelmek Deyiminin Anlamı nedir ne olabilir bilen varsa yazsın lütfen bana
  3. Cesarete Gelmek Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Cesarete Gelmek Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Cesarete Gelmek Deyimi Açıklaması Cesarete Gelmek Deyiminin Anlamı Nedir Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız cesaret almak deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da Cesarete Gelmek Deyiminin Anlamı Nedir bilgi veriyoruz sizlere... Cesarete gelmek yüreklenmek yapmaya korktuğu bir şeyi yapabilecek güce erişmek. Örnek: Cesarete geldi ve inanılmaz bir şeyi başardı
  4. Rüyamda kocaman bir yılan öldürdüm ne anlama geliyor

Rüyamda kocaman bir yılan öldürdüm ne anlama geliyor

Melekler, ne olur benim rüyamı da yorumların. Ben rüyamda kocaman bir yılanı öldürdüm. Nasıl cesaret ettim bilemiyorum rüya işte ama öldürdüm. Gerisini de hatırlamıyorum. Acaba ne demek bu rüya ? :S
  5. Rüyada Ölmüş Bir Akrabayı Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada Ölmüş Bir Akrabayı Görmenin Anlamı Nedir?

rüyada ölmüş birini görmek, rüyada ölü görmek, rüyada ölmüş akraba görmek Rüyanız da ölmüş bir akrabınızı gördünüz ve çok etkilendiniz...Fakat rüyanızda ölmüş bir yakınınızı görmenin rüya tabirini merak ediyorsanız sizler için gereken bilgiler sizlerle; Rüyada ölmüş vefat etmiş bir akrabanın görülmesi günlük yaşamın ihtiyaçları, genellikleri sıkıntıları ve sorunlarından kurtulmak için...

Sayfayı Paylaş