gebe
  1. Eylül Beril

Eylül Beril Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Rüyada Bir Yakının Öldüğünü Görmek

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında Eylül Beril tarafından paylaşıldı.

Yan kapı komşumun rüyasında benim hayatımı kaybettiğimi görmesi üzerine merak ettim araştırdım ve rüyada bir yakının kaybetmenin ne anlama geldiğini bu rüyanın tabirini rüya yorumlaır yapan bir başka arkadaşımdan öğrendim sizlerle paylaşmak istiyorum işte rüyada yakın birini kaybetmenin tabiri. Eğerki rüyanızda yakınız olan birini kaybetmişsenin öldüğünü gördüğünüz kişiye ömür bağışladınız anlamına gelmektedir bu rüya.Biraz açmak gerekirse insan kendisini veya başkasını rüyasında ölmüş olarak görürse, o kişinin uzun ömürle mükafatlandırılacağı söylenmektedir.Eğer bir insan rüyasında ölünün arkasından bağırıyor, ağlıyor, tabutta taşındığını ,o kimsenin toprağa verildiğini görüyorsa bu görülen rüya rüya sahibinin yükseleceğine işaret etmektedir.

Ayrıca ölmüş insanların rüya aleminde söyledikleri doğru olarak çıkar. İnsanın kendisini ya da başkasını rüyada ölmüş görürse, onun ahlakının bozulmasına yorumlanmaktadır.Rüyada çok yakınınız olan birinin öldüğünü gördüyseniz, ölen kişinin uzun ömürlü olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bir Yakının Öldüğünü Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vefat etmis birini Rüyada görmek

Vefat etmis birini Rüyada görmek

rüyada ölmüş birini canlı görmek rüyada ölmüş yakınını görmek birini canlı ölen yakınını Biliyorum bu konu pek buraya ait degil, aslinda rüya bölümüne ait bir yazi. Ama makbercim özellikle senden bir cvp bekledigim icin buraya yazma geregi duydum (tabiki diger meleklerinde yorumuna acigim). Ben dün gece, 2002 yilinda vefat etmis Babaannemi gördüm Rüyamda. Rüyamda görünüs olarak...
  2. Rüyada ölmüş birini mezarda görmek

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek

Rüyada ölmüş birini mezarda görmek Selam arkadaşlar Rüyada ölmüş birini mezarda görmek ne anlama geliyor tabirini yazın lütfen
  3. Rüyada Sevmediği Birini Görmek

Rüyada Sevmediği Birini Görmek

Rüyada Sevmediği Birini Görmek ne anlama geliyor rüyamda hiç sevmediğim birini gördüm de onunla konuşuyordum sizce bu ne olabilir:S
  4. Rüyada ölmüş babayı görmek

Rüyada ölmüş babayı görmek

Rüyada baba görmek, eğer babanız sevinçli ve neşeli ise, hayır ve bereket esenliktir, bazı tabircilere göre rızık ve bolluk için geçecek bir dönemin habercisidir. Rüyada baba görmek, İslami rüya tabirlerine göre anlamı ve manası, arzu ve maksadının gerçekleşeceğine, gönlünde geçirdiği hayırlı duaların gerçekleşmesine işarettir. Rüyada baba olmak, baba olduğunu gören kimse rızka nail olur evlat...
  5. Rüyada bir arkadaşın öldüğünü görmek ve hüzünlü bir şarkı duymak

Rüyada bir arkadaşın öldüğünü görmek ve hüzünlü bir şarkı duymak

Merhaba arkadaşlar gece rüyamda bir arkadaşımın öldüğünü gördüm. Bizim köyde (Babam onların köyü) orada bir mağarada yaşıyormuş orada onun bir köpeği de varmış onuda öldürmüşler. Ve rüyamda hüzünlü biri şarkı söylüyordu ben ve benimle beraber iş yerinde çalışan arkadaş o sese doğru gidiyorduk. Ruhen kendimi kötü hissediyorum şuan. Bu neye tabidir acaba.

Sayfayı Paylaş