Rüyada boğa görmek

• Konbuyu başlatan beklenenbebis
  • Başlangıç tarihi
B

beklenenbebis

Forum Okuru
Rüyada boğa görmek
boğa boğa resimleri rüyada beyaz görmek rüyada görmek ruyada boga gormek
Ben çoğu kez rüyamda boğa görüyorum hiç anlamına bakmamıştım Melekler şimdi bu merakımı gideryim diye baktım pekde iyi değilmiş ama rüyalara takılıpta kalmıyorum:):) nede olsa bilinçaltı işte.Buyrun sizde gördüyseniz Rüya tabiri...
396484d808c7aba5f4.jpg

Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir.
Boğa güreşi olumlu yönde bazı değişikliklerin olacağının habercisidir.Rüyada kızgın bir boğa görmek, kötü bir olayla karşılaşılacağına işarettir.
Kizgin bir boga görmek, yakinda basiniza kötü bir is gelecegine isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada boga görmek güçlü insanlar arasinda yasamaga isaret eder.
Kısa zamanda içinde sıkıntı verecek bir dert geleceğine yorumlanır.
Boğa kuvvet ve heybetin timsalidir. Bu sebeple rüyada boğa görmek, iş hayatında muvaffakiyete alâmettir ve insan için kuvvettir.
Birbaşka yorumcudan tabir;
Bir kimsenin rüyasında boğa görmesi; her yönden varlıklı ve kuvvetli olan insanlarla dostluk kurarak bunlardan fayda göreceğine kişinin rüyasında iki boğanın birbiriyle boğuştuğunu görmesi; rüya sahibinin hayatında önemli değişiklikler meydana geleceğine ve hayat seviyesinin beklemediği bir seviyeye yükseleceğine işaretle tabir olunur.Rüyanızda bir boğanın hücumuna uğradığınızı görmeniz; kötülük yapmalarından çekindiğiniz kimselerden artık korkmanıza bir neden almadığına, rüyanızda kızgın bir boğa görmeniz; yakında başınıza ü bir iş geleceğine delalet eder.

Geri