gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Çiçek Koparmak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben rüyamda çiçek koparıyordum acaba Rüyada Çiçek Koparmak ne demek

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Çiçek Koparmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koparmak

koparmak

Koparmak Meyve, çiçek, sebze gibi şeyler koparmak kısmettir
  2. Rüyada Çiçek Topladığını görmek

Rüyada Çiçek Topladığını görmek

Rüyada Çiçek Toplamak Rüyada Çiçek Topladığını görmek Rüyada Çiçek Koparmak Hayırdır inşallah diyor ve rüyada çiçek toplamak, çiçek toplamak ne demek, diyenler için tabirini paylaşıyoruz Melek'ler. Haydi şimdi gelin rüyada çiçek koparmak ya da topalamak ne anlama geliyormuş öğrenelim arkadaşlarım. Rüyada Çiçek Kopardığını veya bahçeden çiçek topladığını görmek, yapılacak olan işta...
  3. rüya

rüya

rüyamda 3 hafta önce vefat eden büyük babannemi gördüm. köyde her zaman oturduğu yerin tam karşısında oturuyordu ters tafartayani.. bahçee tabut vardı. kalabalıktı. babannem sadece gülüyordu ben ona bakıyordum yanına gidip geliyordum ama konuşmuyordu hiç sadece gülüyordu. tebessüm ediyordu. yüzüne renk gelmişti. canlanmış gibiydi yüzü dip diri ve capcanlı. bunu da yorumlayabilir misiniz?
  4. *****...

*****...

SEVGİLİM LE BIR YILDAN FAZLA BERABERIZ. DUN KI RUYAMDA SEVGILIMIN ESKI CIKTIGI BI COCUGU GORDUM.. RÜYAM : SEVGILIM O CUCUKLA EVLENMIS VE BEN ONLARIN EVINDEYIM.. EVLERI APARTMANIN EN UST KATINDA VE GUZEL BI EV OLDUGUNU SOYLUYOR SEVGILIM BANA.. SONRA SÖZDE EŞİ :@ SESLENİYOR VE SEVGILIM YANINA GIDIYOR FISILTILI SEKILDE KONUSUYORLAR AMA COK AZ BENDE DUYUYORUM.. ONLARIN...
  5. Ağaran saçları koparmak boyamak caizmidir?

Ağaran saçları koparmak boyamak caizmidir?

Sual: Müslüman olarak ihtiyarlamak çok faziletlidir deniyor. Bu hususta açıklama yapar mısınız? CEVAP Müslüman, nimetlere konmuş kimse demektir. Bir kimsenin müslüman olarak saçını başını ağartması daha büyük nimettir. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Allahü teâlâ buyuruyor ki: İhtiyarlık, nurumdur. Nuruma narımla[Cehennem ateşiyle] azap etmekten haya ederim. O halde siz de benden haya...

Sayfayı Paylaş