gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Rüyada çığlık atmak bağırmak ne demektir

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çığlık Rüyanızda siz çığlık attıysanız ya da çığlık atan birini gördüyseniz, etrafınızın düşmanlarla çevrili olduğunu anlamına işaret eder. Rüyanızda siz çığlık attıysanız ya da çığlık atan birini gördüyseniz, etrafınızın düşmanlarla çevrili olduğunu anlamına işaret eder. Rüyada bir çığlık attığınızı veya çığlık atan birini gördüyseniz, düşmanlarla çevrili olduğunuzun işaretidir.Çığlık attığınızı ya da çığlık atan birini gördüyseniz, düşmanlarla çevrili olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada çığlık atmak bağırmak ne demektir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilsizce Çığlık Atmaktayım...

Dilsizce Çığlık Atmaktayım...

Dilsizce Çığlık Atmaktayım... Gidiyorum... Bütün acemiliklerimi avucuma alıp Bir asi ruh doldurup yüreğime Gidiyorum bilinmeze... Zamanı sana bıraktım Gidiyorum sevdamı kanatarak An geldi ve kaş çattım Gidiyorum bir meçhul yol tutarak... Şimdi sızlanmakta akrep Yelkovanın hoyratlığına... Geceyi cellat tutsağı eden susmalar kulaklarımda çınlarken Kırılgan düşler boynumda yasta......
  2. Rüyada çok gülmek kahkaha atmak ne demek

Rüyada çok gülmek kahkaha atmak ne demek

Rüyada Çok Çok Gülmenin Tabiri Nedir Rüyada Çok Çok Gülmek Ne Anlama Gelir Hani bazen olur, rüyanızda ağladığınızı görür ya da güldüğünüzü görürsünüz. İşte biz bu kez bu konumuzda rüyada gülmek hemde çok çok gülmek kahkaha atmak ne demek diyenlerin isteğini yerine getiriyor ve gülmenin tabirini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Rüyada güldügünü görmek, gam ve kedere yo-rumlanir. Eger...
  3. Rüyada Toprak Kazmak Ne Demek ?

Rüyada Toprak Kazmak Ne Demek ?

Rüyada Toprak Kazmak Rüyada Toprak Kazmak Ne Demek Kimimiz birbirinden alakasız konularla ilgili rüyalar görürken, kimimiz de 25 bölümlük dizi misali upuzun rüyalar görürüz uykumuzda melekler :) İnansak ta inanmasak ta yorum ararız kendimizce de. İşte yorumlanmış bir rüya, rüyada toprak kazmak. Bakalım ne anlama geliyormuş tabircilerce.. :) Rüyada kuru Toprak kazdigini gören kimse...
  4. Rüyada Dil Görmek Ne Demek ?

Rüyada Dil Görmek Ne Demek ?

Rüyada Dil Görmek açıklaması Rüyada Dil Görmek anlamı Rüyada dil görüp anlamını mı merak ediyorsunuz melekler ? O halde makalemizi okuyun.. :tik: Rüyada dilini hareket ettirdigini gören kimse, bir hata yapar. Eğer dilinde olan uzunluktan veya genişlikten yahut delil getirdiği zaman genişleme gibi bir durum görse, o kimsenin kuvvetli ve kudretli oluşuna ve düşmanliğinda gelip gelmesine...
  5. Rüyada Et Görmek ne demektir

Rüyada Et Görmek ne demektir

Rüyada Et Görmek islami Rüyada Et Görmek ne demektir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda rüyasında et görüpte bunun tabirini merak edip ne anlamageldiğini öğrenmek isteyen tüm arkadaşalrımız için rüyada et görmenin tabirini paylaşıyoruz. Rüyada Et Görmek anlamı Rüyada et yemek, pek de hayırlı sayılmaz. insan eti yemek çok fena bir dedikodu, koyun eti hastalığı veya felaketi, kuş eti...

Sayfayı Paylaş