gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Çok Çok Gülmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Çok Çok Gülmek - Rüyada kahkaha atmak ne demek? Kızlar dün gece rüyamda çok gülüyor hatta kahkaha atıyordum sizce bu ne demek oluyor?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Çok Çok Gülmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmek en çok onlara yakışıyor..

gülmek en çok onlara yakışıyor..

Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orjinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 800x560 Boyutlarında ve 125 KB dir. Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orjinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 719x560 Boyutlarında ve 142 KB dir. Resim Otomatik Küçültülmüştür. Bu yazıyı Tıklayarak Orjinal Halini Görebilirsiniz. Bu resim 800x560 Boyutlarında ve 133 KB dir....
  2. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim...

Ben kız arkadaşım (Sevgilim),benim erkek arkadaşım ve kız arkadaşımın annesi,babası arabada gidiyoruz sevgilimin babası benim kafamda ur var diyor ve kız arkadaşımın annesi ağlamaya başlıyor sonra bende onları öyle görünce ağlamaya başlıyorum.. sonra kız arkadaşım noldu diyor öğrenmek istiyor annesnin babasının ve benim neden ağladığımı ama söylemiyoruz ona ne demek bu rüya ? şimdiden...
  3. rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim ..

kızlar dün rüyamda kendimden yaşça büyük (babamdan da büyük diyeyim düşünün artık) biriyle evlenmiş olduğumu gördüm hatta sadece aynı yatakta yanyana yattık ama ben o adamdan nefret ettiğimi evden kaçmak istediğimi anneme söylüyordum çok acaipti. bi açıklama yaparsanız sevinirim
  4. Rüyada çok gülmek kahkaha atmak ne demek

Rüyada çok gülmek kahkaha atmak ne demek

Rüyada Çok Çok Gülmenin Tabiri Nedir Rüyada Çok Çok Gülmek Ne Anlama Gelir Hani bazen olur, rüyanızda ağladığınızı görür ya da güldüğünüzü görürsünüz. İşte biz bu kez bu konumuzda rüyada gülmek hemde çok çok gülmek kahkaha atmak ne demek diyenlerin isteğini yerine getiriyor ve gülmenin tabirini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Rüyada güldügünü görmek, gam ve kedere yo-rumlanir. Eger...
  5. Gülmek için Çok Güzel Komik Sözler:)

Gülmek için Çok Güzel Komik Sözler:)

Çok Güzel Komik Sözler:) Arkadaşlar sizden facebook sayfamda yazacağım Çok Güzel Komik Sözler yazmanızı rica ediyorum son dönemlerde hep hüzünlü gördü herkes beni şimdi ise taktitk değiştirip biraz eğlenceli görünmek istiyorum :)

Sayfayı Paylaş