gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Çöp Karıştırmak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Çöp Karıştırmak ne demek? Dün gece rüyamda birşeyi kaybetmiştim ve onu çöpte arıyordum ne kaybettiğimi yani ne aradığımıda bilmiyorum hatırlamıyorum ama çöp karıştırıyordum. Acaba Rüyada Çöp Karıştırmak Ne demek?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Çöp Karıştırmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çöp Şiş

Çöp Şiş

çöp şiş ile yapılan tasarımlar Malzemeler: Terbiyeli et için: 1 kg kuşbaşı kuzu eti 2 kuru soğanın rendesi 1 baş sarımsak karabiber kekik tuz 2 kaşık salça 1 çay bardağı zeytinyağı Şişte etlerin aralarına dizmek isterseniz: Domates, patlıcan, biber ( şişlere takılacak büyüklukte doğranmış) Yapılışı: Eti soğuk su ile yıka ve süz. Bir geniş kabın içinde tüm malzemeleri karıştır. Etide içine...
  2. Çöp

Çöp

süprüntü görmek bayağı işler yapan kimse için hayra, yoksul için zenginliğe, zenginler için yöneticiliğe, mal ve eşya çokluğuna; Çöp, herkes için izzet ve şerefe delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çöplük, Toz.)İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü olaylara karışacağınıza işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sıkıntı demektir. İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü...
  3. Çöp:

Çöp:

Çöp: Çöpler için çöp öğütücüsü kullanılması tavsiye olunur. Bu sayede çöp kutusuna sadece öğütülmeyen çöpler atılır. Çöp öğütücüsünün bulunmadığı durumlarda birden fazla çöp kutusu bulunmalıdır. Biri gündelik çöpler için diğeri de geri dönüşümlüler için kullanılabilir.
  4. İbadete Riya Karıştırmak...

İbadete Riya Karıştırmak...

islamda riya rüyada burnunu karıştırmak rüyada burun karıştırmak ibadette riya İbadet ederken, maddi faydaları düşünülürse, mesela Allah rızası için oruç tutan kimse, bu arada rejim de yapmış olup, fazla kilolarımı azaltırım diyorsa, Allah rızası için namaz kılarken, jimnastik de olur diyorsa, bu ibadetler kabul olur mu? Ayrıca, genelde ikindi ve yatsının sünnetini kılmıyorum; ama başka...
  5. rüyada çöp görmek çöplük görmek ne demek

rüyada çöp görmek çöplük görmek ne demek

rüyada çöp görmek rüyada çöplük görmek ne demek Rüyanızda zaman zaman enteresan olaylarda yaşabilirsiniz. Mesela, rüyanızda çöplük görebilir, çöp karıştırabilir ya da çöpe birşey atabilirsiniz. Peki rüyada çöp görmek ne demek; hadi buyrun öğrenelim Melek'lerim. Rüyada çöp görmek hayra yorumlanir. çöp verirken çöplerin kapisinin önüne daggıldığını ve orayi kirlettigini görmek, rizk...

Sayfayı Paylaş