gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Dakika Görmek

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Dakika Görmek ne demek tabiri var mı? Oğlum rüyasında saat ve özelliklede saatin dakikalarını görmüş sürekli dakika sayıyormuş meraklandım tabi ki ve tabiri için size yazdım hanımlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Dakika Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Dakika saymak görmek açıklaması

Rüyada Dakika saymak görmek açıklaması

Rüyada Dakika saymak açıklaması Rüyada Dakika Görmek açıklaması Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda rüyasında dakika görenleri düşündük ve rüyada dakika saymak - rüyada dakika görmek ne anlama geliyor, tabirini sunuyoruz. Rüyasında dakikaları saydığını gören kimse istediği şeye tam zamanında kavuşur anlamındadır.
  2. Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Rüyada Kırmızı Gül Görmek ne anlaam geliyor lütfen yorumlayın rüyamı
  3. Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada Hediye Paketi Görmek ne demek oluyor bana bu rüyamın tabirini yaparsanız çok iyi olur benim için.
  4. rüyada altın görmek....

rüyada altın görmek....

denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
  5. Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak,...

Sayfayı Paylaş