gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek tabiri anlamı? arkadaşlar geçtiğimiz gün rüyamda denizde yüzüyordum oldukçada dalgalıydı acaba ne anlama geliyor?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. derisini yüzmek

derisini yüzmek

Rüyada bir kimsenin derisini yüzdügünü gören, onun malina sahip çikar. Birisinin kendisini yüzdügünü görenin, malini yüzen kimse elinden alir. Yüzülmek iki sekilde yorumlanir: Mazlum, mücrim. Birisinin yüzülmüs oldugunu görmek, malinin gitmesine delalet eder. Sag elinin derisini yüzmek, kardesinin malini elinden almaya; sol elinin derisini yüzmek, kiz kardesinin malini gasbetmege; ayaklarinin...
  2. Yüzmek

Yüzmek

Denizde yüzmek, ehli için ilimde arza uttuğu sonuca ulaşmaya, manen ilerlemek isteyen biri ise bunu başarmaya, memuriye, Yüzmak bazen hapse girmeye, Yüzerek kıyıya çıkmak bir arzasundan vazgeçmeye yahut sıkıntıdan kurtulmaya, Nehir yahut denizde yüzmek ddin ve itikat güzelliğine yahut tevekkülle tehlikeli bir yolculuğa çıkmaya delalet eder.Rüyasında yüzdüğünü gören kişi çok başarı kazanacağı...
  3. Rüyada Dalgalı Denizde yüzmek açıklaması

Rüyada Dalgalı Denizde yüzmek açıklaması

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek görmek Rüyada Dalgalı Denizde yüzmek tabiri Rüyada deniz görmek, benim bildiğim kadarıyla hayırlara vesiledir ama dalgalı bir deniz görmek ne demek işte onu bende bilmiyorum Melek'lerim. Ama bu konumuz sayesinde bende sizde öğreneceğiz :) Rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir.Dalgalarla boğuşan bir...
  4. Rüyada Açık Deniz Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Açık Deniz Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Açık Deniz Görmenin Tabiri Rüyada Açık Deniz Görmek Ne Anlama Gelir Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, forumumuzun bu bölümünde en son paylaştığımız rüyada açık mavi elbise giymek tabirinin ardından bu kez Rüyada Açık Deniz Görmek Ne Anlama Gelir sizlerle paylaşıyoruz... Rüyada Deniz görmek iyiye yorumlanır. Masmavi engin deniz, insanın yaşamına anlam...

Sayfayı Paylaş