gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Divan Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Divan Görmek ne demek tabiri nedir Arkadaşlar merhaba rüyada divan görmenin manası ne oluyor acaba

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Divan Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Divanda Oturmak

Rüyada Divanda Oturmak

Rüyada Divanda Oturmak ne demek tabiri nedir yazar mısınız merak ettim.
  2. Rüyada Divan Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Divan Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada divan görmek rüyada divan görmek ne anlama gelir rüyada divan görmek tabiri Yeni bir rüya tabiriyle daha karşınızdayız melekle :) Rüyanızda divan mı gördünüz? Anlamını merak ediyorsunuz. Bakın rüyada divan görmek nasıl tabir ediliyormuş ? Rüyada divan görmek ; Uzun ömür, dayanıklılık, kuvvet ve ölümsüzlüğü simgeler. Bazen de rüyada divan görmek yeni bir arkadaş veya sevgili bulmak...
  3. Rüyada Divanda Oturmak Ne Demek ?

Rüyada Divanda Oturmak Ne Demek ?

Rüyada Divanda Oturmak ne demek Rüyada Divanda Oturmak ne anlama gelir Rüyasında divanda oturduğunu gören meleklerimize rüyalarının yorumu hakkında bilgi vermek istiyoruz melekler :) Rüyada divan üstünde olduğunu gören kimseye daha önce elinden çıkmış olan şey geri döner. Rüya sahibi evlenmeyi düşünen bir kimse ise, bu rüya bir kadınla evlenmeye delalet eder. Bir divanın üstünde...
  4. Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek ne manaya geliyor acaba, ben bu gece rüyamda hamur gördüm elliyordum ama ben yoğurmamıştım:S
  5. Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir. Annenizi rüyanizda...

Sayfayı Paylaş