gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Divit Kalem Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Divit Kalem Görmek ne demek? Kızlar ben rüyamda nasıl olduysa divit kalem gördüm en çok hatırladığım buydu sizce Rüyada Divit Kalem Görmek ne demek

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Divit Kalem Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Divit

Divit

Divit ve dolmakalem yücelik, devlet ve saadettir. Dilit yahut dolmakalem bulundurmak asil davranışlı olmaya, Divit kişinin hanımına, bekarın evlenmesine yahut mala, Hastanın divit yahut dolmakalem görmesi şifa arayıp bulmasına delalet eder.
  2. Rüyada Kalem / Kalemler Görmek

Rüyada Kalem / Kalemler Görmek

rüyada kalemler görmek rüyada kalemlik görmek kalem kalem almak Rüyamda bir sürü kalem aldığımı gördüm melekler, birbirinden güzel, birden çok bir sürü kalemlerim vardı elimde. Çok güzeldi, iki kişi o kalemleri seçmeme yardım etti. Güzel hissettiğim bir rüyaydı lakin kalemlerin manası ne bilemiyorum. :) Hadi bilenler yorumlasın rüyayı :)
  3. Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demek?

Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demek?

Rüyada Divit Kalem Görmek Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demektir Rüyasında divit kalem gören meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için, bu rüyanın tabirini ekliyoruz melekler :) Divit ve dolmakalem yücelik, devlet ve saadettir. Dilit yahut dolmakalem bulundurmak asil davranışlı olmaya, Divit kişinin hanımına, bekarın evlenmesine yahut mala, Hastanın divit yahut dolmakalem görmesi şifa...
  4. rüyada altın görmek....

rüyada altın görmek....

denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
  5. Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak,...

Sayfayı Paylaş