Rüyada Doğum Yaptırmak

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

rüyada doğum yaptırmak rüyada doğum yaptırmak, nedir, anlamı, manası, tabiri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Rüyada doğum yaptırdığını görmek, bir başkasına çektiği sıkıntıda yardımı olacağına dalalettir..:)

Rüyada Doğum Yaptırmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Epİzyotomİ (doĞum Kesİsİ) (dİkİŞlİ DoĞum

epizyotomi ne zaman iyileşir epizyotomi çeşitleri video doğum kesisi dikişli doğum kesisi ne zaman iyileşir EPİZYOTOMİ (DOĞUM KESİSİ) (DİKİŞLİ DOĞUM) Normal doğum sırasında bebeğin daha kolay çıkmasını sağlamak ve perine bölgesinin yırtılmasını önlemek için vajen alt ucundan başlayarak yapılan kesidir. Resimde görüldüğü gibi orta hat üzerinde (median) veya yana doğru...
  2. doğum yaptıktan ne zaman sonra tekrar hamile kalabilirim? doğum sonrası doğum kontrol

doğumdan sonra hamile kalınır mı doğumdan ne kadar sonra hamile kalınır ne zaman kalabilirim zaman doğum yaptıktan Doğum sonrasında üreme organlarının eski fonksiyonlarını kazanmasıyla birlikte yeni anne yeniden hamile kalabilir. Bebeklerini ek gıda vermeden yalnız anne sütüyle besleyen ve aynı zamanda hiç adet görmeyen...
  3. Sezeryan doğum mu?Normal doğum mu?

Sevgili meleklerim;en çok tartışılan konu bence ne tür bir doğum yapmak gerekir?? sorusu.Bunu size sormak istedim.Acaba siz normal yoksa sezeyan doğum mu diyorsunuz anketimiz sonucuna bakılarak en çok hangi doğum tercih ediliyormuş öğrenmiş olacağız ve anne adayı olan tüm annelere de yol göstermiş oluruz:)evet şimdi başlıyoruz.Anketimizde yer alan seçeneklerden birini seçin ve yazın:)
  4. diş yaptırmak

diş yaptırmak diş yaptırma ssk yaptırma gecelerce uyumadıktan sonra sonunda dişimi çektirdim hiçde acımadı ama ağzımda şuan 3 tane diş yok 8 tanede dolgu var 15 gün sonra bitanede kanal tedavisi olucam ben okmeydanı diş hastanesine gidiyorum dişçimdende çok memnunum şimdi olmayan dişlerimin yerine diş yapacak yani 9 diş oluyomuş ssk olmasına rağmen 378 milyon diş parası yatırcam ama özellerde...
  5. Rüyada filin doğum yaptığını görmek

Hayırdır inş. diyor ve sizlere Rüyada filin doğum yaptığını görmek ne demek diye soruyorum kızlar
  6. Fatiha Suresi Rüyada Okumak ne anlama geliyor buyrun rüyada fatiha suresi

Rüyada Fatiha Suresi Okumak Rüyada Fatiha Suresini Okuduğunu Görmek Fatiha Suresi Faziletleri hakkında bilgilere hepimiz, kendimizce bilgi sahibiyiz. Peki rüyada Fatiha Suresi okumak ne anlama geliyor biliyor muyuz? Sevgili Melek'lerim bu yazımızda, rüyada Fatiha Suresi okunduğunu görmenin tabiri hakkında bilgileri paylaşıyoruz. Rüyada Fatiha suresini okuduğunu görenin...
  7. Doğum Nasıl Başlar? Doğum Belirtileri Nelerdir?

Bu konu doğumun nasıl başladığı hakkında bilgilere yer vermektedir. İlk kez anne olacak anne adaylarının en çok merak ettiği sorulardan biri doğumun nasıl başladığı hakkındadır. Bazen yalancı sancı denilen geçici doğum sancılarını hissettiğin de doğum yapacağını sanan anne adaylarına, doğumun başladığını belirten detaylar hakkında önemli bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Hangi belirtiler...
  8. Erken Doğum Riski Olanlar ve Doğum Yapanlar

erken doğum belirtileri, erken doğum riskleri, bebek ne zaman aşağı iner Merhaba arkadaşlar hamiş meleklerimizden *Melek* arkadaşımın bana göndermiş olduğu pm yi aynen sizlere aktarıyorum ve bu durumu yaşayan yada tecrübesi olanlardan konu ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum;) "mrb mavim bişey soracaktım ben burda nasıl konu açıldığını unuttum da sizden rica etsem konu açarmısın erken...
  9. Evde Doğum Mu Hastanede Doğum Mu Daha Iyi?

hamileyim evdemi doğum yapmalıyım hastanedemi,evde doğum yapmaksakıncalımı,neden hastanede doğum yapmalıyım,bebeğimi hastanedemi evdemi doğurmalıyım,doğum hakkında bilgiler [ATTACH] Kadınlar arasında evde doğum yapma giderek yaygınlaşıyor. Bunu talep eden kadınların en yaygın nedeni ise rahatlık. İşte size evde doğumla ilgili bilmeniz gereken 6 gerçek! 1- Doktorlar, hastanede doğumun daha...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ruyada fili dogum yaptirmak