gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Dünür Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Dünür Görmek ne anlama geliyor? Kızlar Rüyada Dünür Görmenin tabirini lütfen buradan paylaşın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Dünür Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Dünür Görmek Ne Demek?

Rüyada Dünür Görmek Ne Demek?

Rüyada Dünür Görmek Rüyada Dünür Görmek Ne Demek Bir türlü anlam vermediğimiz rüyalar görürüz melekler :) İşte belki onlardan birisi, rüyada dünür görmek ne demek tabirimiza bakıyoruz.. Rüyada dünür görmek akrabalar arasında soğukluğun kalkacağına veya bir yabancı ile tanışıp son derece samimi olacağınıza yorumlanır.
  2. Rüyada Hamile Adam Görmek

Rüyada Hamile Adam Görmek

Rüyada Hamile Adam Görmek ne anlama geliyor lütfen bu konuda bana bilgi verin rüyamı yorumlayın kızlar.
  3. Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek ne manaya geliyor dün gece rüyamda hindi gördüm tabirini yaparsanız çok sevinirim arkadaşlar.
  4. Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek ne manaya geliyor acaba, ben bu gece rüyamda hamur gördüm elliyordum ama ben yoğurmamıştım:S
  5. Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir. Annenizi rüyanizda...

Sayfayı Paylaş