gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Dürbün Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Dürbün Görmek ne demek? Kızlar rüya tabiri yorumlayan arkadaşlarımızdan ricamdır Rüyada Dürbün Görmek ne demek?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Dürbün Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dürbün

Dürbün

Bakınız; Teleskop.Rüyada dürbün kullanırsanız, pek yararınıza olmayan arkadaşlıklar kuracağınız düşünülür. Uzaklarla ilgili güzel haberlerdir.Rüyada bir dürbünle bir yeri seyrettiginizi gör-mek, yapacaginiz yeni bir is hususunda bazi incelemeler yapmak-ta oldugunuza delildir.
  2. Rüyada Dürbün Görmenin Tabiri Nedir

Rüyada Dürbün Görmenin Tabiri Nedir

Rüyada Dürbün Görmenin Tabiri Nedir Rüyada Dürbün Görmek Ne Anlama Gelir Rüysında dürbün görüpte bunun tabirini merak eden tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda rüyada dürbün görmek ne demek açıklıyoruz Melek'ler. Rüyada teleskop veya dürbün görmek, yapacağınız bir is hususunda tereddüdünüz olduğuna ve yapıp yapmamak için kararsız olduğunuza işarettir.Dürbünle uzak yerlere...
  3. Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek

Rüyada Hindi Görmek ne manaya geliyor dün gece rüyamda hindi gördüm tabirini yaparsanız çok sevinirim arkadaşlar.
  4. Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada Hamur Görmek ne manaya geliyor acaba, ben bu gece rüyamda hamur gördüm elliyordum ama ben yoğurmamıştım:S
  5. Rüyada anne görmek

Rüyada anne görmek

Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Anne ile darılmak ve kavga etmek ise, başarısızlık ve maddi kayba işarettir. Anne olduğunu gören bir kadın büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur. Anne hayatta değilse sevilen birinin geleceğine işarettir. Annenizi rüyanizda...

Sayfayı Paylaş