gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Elbise Satın Almak tabiri

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada Elbise Almak ne demek Rüyada Elbise Satın Almak
    Gelen yoğun istekler üzerine, bu yazımızda rüyada elbise görmenin, rüyada elbise almanın tabirini sizlerlede paylaşıyoruz Melek'ler. Şimdi gelin bakalım rüyada elbise almak ne anlaam geliyormuş öğrenelim.

Rüyada elbise almak, son zamanlarda yaptığınız yatırımların karşılığında çok az bir kar sağlanacağına yorumlanır.Rüyada Şık ve pahalı elbiseler almak ise, rüyayı görenin insanların dış görünüşüne çok fazla önem verdiğine, bu tutumundan vazgeçmesi gerektiğini haber verir.

Rüyada Elbise Satın Almak tabiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya tabiri

Rüya tabiri

Rüyada çam ağacı görmek rüyada çam görmek.Melekler bu gece rüyamda küçük bir saksıya çam ağacı dikmiştim yorumunu merak edip baktım ve sizlerlede paylaşmak istedim Rüyada çam ağacı görmek, şöhretli, yüce, asil, mal ve hayrı az, cimri ve hırsızların kendisine sığındığı bir adama yorumlanır. Rüyada çam ağacı görmek, uzun ömre de işarettir. Bir çam ağacı fidanı dikmek hay ırlı veiyibir işe...
  2. rüya tabiri

rüya tabiri

sevgilimle kendi arabamızda gidiyor oluyoruz yanlız biz arkada oturuyoruz bir tane kız arabayı sürüyor oluyor ve iki tane büyük dağın önüne geliyoruz biz arabadan iniyoruz ben diyorumki bu kız bu arabayla bu dağı çıkamaz bide geri geri çıkmaya çalışıyor o dağı çıkıyor bizde sevgilimle diğer dağa çıkıyoruz yürüme
  3. Rüyada Elbise Almak

Rüyada Elbise Almak

Rüyada Elbise Almak ne demek tabirlerden anlayan tüm hanımları bu rüyamı yorumlaması için davet ediyorum
  4. Rüyada Abdest Almak İçin SWu Aramak Tabiri Nedir ?

Rüyada Abdest Almak İçin SWu Aramak Tabiri Nedir ?

Rüyada Abdest Almak İçin Su Aradığını Görmek Rüyada Abdest Almak İçin Su Aramak Neye Dalalet Eder Sevgili melekler, yeni bir rüya tabiri ile daha karşınızdayız. Bu sayfamızda Rüyada Abdest Almak İçin Su Aradığını Görmek ne demek tabirini sizlerle paylaşıyor ve rüyada abdest suyu görmek tabirimizin de forumumuzda yer aldığını hatırlatmak istiyoruz... Abdest almak güzelliğe,...
  5. satın almak

satın almak

burdaki ayakkabıları nasıl satın alabilirim fiyatları nedir

Sayfayı Paylaş