gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Eşek Arısı Görmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Eşek Arısı Görmek ne anlama geliyor tabirini yorumlayın kızlar bekliyorum sağolun

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Eşek Arısı Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşek arısı.

Eşek arısı.

Rüyada eşek arısı görmek, bir yolculuğa çıkılacağına işarettir. Rüyada eşek arısı görmek, bir seyahate çıkılacağına işaret eder. Esek arisi kuvvet ve himmet sahibi bir er-kek olarak tabir olunur. Kirmani'ye göre; kendisini esek arisinin soktugunu gören, ahlaksiz bir kadin yüzünden kedere ve sikintiya düser. Havada birçok esek arilarinin uçtugunu görmek, o yere ya-banci askerlerin gelecegine...
  2. Rüyada Eşek Arısı Görmenin Tabiri

Rüyada Eşek Arısı Görmenin Tabiri

Rüyada Eşek Arısı Görmenin Tabiri Rüyada Eşek Arısı Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada eşek arısı görmek acaba nedi,r diyenler ve rüyasının tabirini merak edenler, işte size rüyada eşek arısı görmenin tabiri diyor ve sizleri bu sayfamıza davet ediyoruz Melek'ler! Rüyada eşek arısı görmek, himmet ve kuvvetli bir kimseye delalet eder.Kirmanî demiştir ki. Rüyada kendisini bir eşek arısının...
  3. Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada Hediye Paketi Görmek ne demek oluyor bana bu rüyamın tabirini yaparsanız çok iyi olur benim için.
  4. rüyada altın görmek....

rüyada altın görmek....

denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
  5. Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak,...

Sayfayı Paylaş