gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Eşini Dövmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Eşini Dövmek ne anlama geliyor ***** nasıl çıkacak acaba ya merak ediyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Eşini Dövmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dövmek dövülmek

Dövmek dövülmek

Döven kişi, birisinin bir derdine, sorununa çare bulur. Dövülenin ise geleceği parlaktır ve kişinin hayatta ilerleyeceğine işaret eder.
  2. Dövmek

Dövmek

dua eden melek dövmesi Ufalamak anlamı için "Ufalamak", dayak anlamı için "Dayak" ve "Kavga Etmek" maddelerine bakınız.Rüyada elleri ve ayaklari baglanmayarak kamçi ile dövüldügünü görmek, kan çiksin veya çikmasin degis-mez, haram mal elde edecegine isarettir. Cabir'ül-Magrîbî'ye göre: Rüyasinda birinin kendisini dövdügünü, fakat dövenin kim oldugunu ve neden...
  3. Rüyada Eşini Görmek

Rüyada Eşini Görmek

Rüyada Eşini Görmek ne anlama geliyor acaba ben rüyamda sürekli eşimi görüyorum kızlar:S
  4. Rüyada eşini görmenin tabiri

Rüyada eşini görmenin tabiri

Rüyada Eşini Görmek Rüyada Eşini Görmek Ne Demek Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda rüyada eşini (karısını ya da kocasını) görmenin tabirini sizlerle ve merak eden tüm ziyaretçi arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz. Rüyada kendi eşini görürse kocası ondan bir haber gelir. Bir adamın, kendi hanımı yanında başka bir adam görmesi eşinin baht açıklığına, mal ve dünyalığına, kadının kocasına...
  5. Rüyada Eşini Dövmek Ne Demek

Rüyada Eşini Dövmek Ne Demek

Rüyada Eşini Dövmek Rüyada Eşini Dövmek Ne Demek Merhaba Sevgili Melek'ler, kimi zaman gördüğümüz ve anlam veremediğimiz rüyalardan birine değiniyor ve rüyada elşini dövmenin tabirini sizlerle ve ilgili tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz. Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder.

Sayfayı Paylaş