gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada Etek Giymek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüyada Etek Giymek Merhaba kızlar rüyamda etek giydim ben oysaki hiç böyle bişey düşünerek yatmamıştım etekde giymem özel hayatımda:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Etek Giymek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Etek Giymenin anlamı

Rüyada Etek Giymenin anlamı

Rüyada Etek Giymenin anlamı Rüyada Etek Giymenin açıklaması Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere rüyada etek görmenin tabirini sunmultuk, şimdi ise rüyada etek giymenin tabirine yer veriyoruz ve rüyasında etek giydiğini görenleri bu sayfamıza davet ediyoruz. Bir kadın rüyada bir etek giydiğini görürse, eşinden sevgi ve ilgi görür, hamile ise bir kız çocuğu doğurur. Rüyada erkeğin...
  2. Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada Gelinlik Giymek ne anlama geliyor dün gece rüyamda gelinlik giymiştim tabirini çok merak ettim:S
  3. Rüyada Giysi Giymek

Rüyada Giysi Giymek

Rüyada Giysi Giymek ne anlama geliyor lütfen yorumlayın.
  4. Rüyada Elbise Giymek Ne Demek ?

Rüyada Elbise Giymek Ne Demek ?

Rüyada Elbise Giymenin anlamı Rüyada Elbise Giymenin açıklaması Rüya tabircilerinin yorumlarından rüyada elbise giymek ne demekmiş hep beraber öğrenelim melekler :) Rüyada yünden bir elbise giydiğini görmek, zahid olmaya ve emri marif, nehyi münker yapmaya işarettir. Rüyada yeşil bir elbise giymek, sağ olan kimseler için din ve ibadete, ölüler için Allah'ın katında hallerinin güzel...
  5. Namaz kılarken etek giymek zorunlu mu ?

Namaz kılarken etek giymek zorunlu mu ?

Sevgili melakeler ve melake ablalarım. ben vakit namazlarımı kılıyorum fakat ayın 7sinde yolculuğum var. sabah 6da yola çıkmam gerek. :S istanbulda yaşıyorum bu yüzden sabah en erken kaçta kılabiliyorum ? ve 6dan önce kılamıyorsam otobüs garında mescid var fakat benim eteğim yok yani yanıma alamam sadece başörtüsü alabilirim. mutlaka etek gitmeli miyim ? ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sabah...

Sayfayı Paylaş