gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüyada Fare Isırmasının Tabiri

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada Fare Isırmasının Tabiri Rüyada Fare Isırması Ne Anlama Gelir

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda rüyada fare görmenin ve rüyada fare ısırmasının ne anlama geldiğini konu alıyor ve rüyada fare ıssırmasının tabirini paylaşıyoruz.

Rüyada fare görmek, fesadcı bir kadına yorumlanır.
    Çok fare, rızka işaret eder. rüyada evinde farelerin oynaştığını gören kimsenin rızkı cok olur. bir kimse fareyi yerinden çıktığını görse o yerde nimet ve bereket az olur.

Rüyada Fare Isırmasının Tabiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek

rüyada fare ısırması rüyada ısırması görmek ısırmasını görmek farenin Fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Fare deliği bid'at işşlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye...
  2. RÜya Tabİrlerİ

RÜya Tabİrlerİ

Rüyada Banlanmak : O Gün Bir Işinizin Ters Gideceğine Alamettir ... Rüyada Bir Foruma üye Olmak : Hayatınıza Hayırlı Bir Kapı Açılacağına Alamettir ... Rüyada Msn'e Girmek : Uzun Zamandır Görüşemediğiniz Bir Kişiyle Görüşeceğinize Alamettir ... Rüyada Site Kurmak : Elinizden Para Gideceğine Alamettir ... Rüyada Format Atmak : Hayatınıza Yeni Bir Soluk Geleceğine Alamettir ... Rüyada...
  3. Rüya tabiri

Rüya tabiri

Rüyada çam ağacı görmek rüyada çam görmek.Melekler bu gece rüyamda küçük bir saksıya çam ağacı dikmiştim yorumunu merak edip baktım ve sizlerlede paylaşmak istedim Rüyada çam ağacı görmek, şöhretli, yüce, asil, mal ve hayrı az, cimri ve hırsızların kendisine sığındığı bir adama yorumlanır. Rüyada çam ağacı görmek, uzun ömre de işarettir. Bir çam ağacı fidanı dikmek hay ırlı veiyibir işe...
  4. rüya tabiri

rüya tabiri

sevgilimle kendi arabamızda gidiyor oluyoruz yanlız biz arkada oturuyoruz bir tane kız arabayı sürüyor oluyor ve iki tane büyük dağın önüne geliyoruz biz arabadan iniyoruz ben diyorumki bu kız bu arabayla bu dağı çıkamaz bide geri geri çıkmaya çalışıyor o dağı çıkıyor bizde sevgilimle diğer dağa çıkıyoruz yürüme
  5. Rüyada Ölmüş Fare Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Fare Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Fare Görmek Ne Demek Rüyada Ölmüş Fare Görmek Ne Anlama Gelir Sevgili melekler, rüya tabirleri bölümümüzde ki bu kez rüyada ölmüş fare görmek ne demek sizler için araştırdık ve bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.. Rüyada ölmüş fare: İnsanın iç dünyasını, vicdan muhasebesini simgeler, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğiniz anlamındadır.

Sayfayı Paylaş