gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Demek ?

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Anlama Gelir Rüyada Giysi Kaybetmenin Tabiri Nedir
    Rüyasında giysi kaybedenlerin rüya tabiri bakın nasılmış melekler :)

Rüyasında Bir kimse elbiselerini zayi ve kaybettigini görse, o kimselere zinet veren seylerin helak ve telef olmasına isarettir.

Rüyada Giysi Kaybetmek Ne Demek ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyada ayakkabı kaybetmek ne demek

rüyada ayakkabı kaybetmek ne demek

kızlar dün rüyamda ayakkabımın tekini kaybettiğimi görüyorum sonra bakıyorum diğer ayakkabı dekide yok. Acaba bu ne demektir yorumlayacak olan var mı
  2. irtifa kaybetmek ne demektir

irtifa kaybetmek ne demektir

irtifa kaybetmek ne demektir irtifa kaybetmek nedir? Arkadaşalr selamlar olsun diyor ve direk sorumu sormak için klavyeme hızlı hızlı basıyorum :) Evet hanımlar irtifa kaybetmek ne demektir bilen var mı :D
  3. Rüyada Giysi Görmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Görmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Görmek Rüyada Giysi Görmek Ne Anlama Gelir Rüya tabircilerinin tabirlerine dayanarak rüyada giysi görmek ne anlama geliyormuş öğrenelim melekler :) Rüyada gördüğünüz giysi canlı renkte ise sizi heyecanlandıracak bir an yaşayacağınıza, etekleri uzun ve içinde rahat edemiyorsanız, nasıl başa çıkacağınızı bilmediğiniz bir derde, yırtık ve eski ise yabancı biri tarafından...
  4. Rüyada Giysi Kaybetmek

Rüyada Giysi Kaybetmek

Rüyada Giysi Kaybetmek ne anlama geliyor rüyamı yorumlayın lütfen.
  5. rüyada para görmek ne demek

rüyada para görmek ne demek

Rüyamda bol miktarda paranın içinde oturduğumu gördüm, off ne güzel bir rüyaydı, uyandığımda hala etkisindeydim :D Ne anlama geliyor acaba rüyada para görmek ?

Sayfayı Paylaş