Rüyada görülen rakamların anlamları

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.171
    Ödül Puanları:
    113
    rüyada 7 rakamını görmek rüyada 6 sayısını görmek rakamların anlamı 8 rakamını 12 sayısını Bazen rüyalarımızda bazı sayılar rakamlar görürüz ve bunlara bir anlam veremeyiz neyi çağrıştırıyor ne anlama geliyor acaba diye merak ederiz

İşte ben şimdi sizlere bu rüyalarda gördüğünüz rakamların sırrını açıklıyor ve rakamların ne anlama geldiğini sizlerle paylaşıyorum:tik:

[​IMG] Bazı rüyaların herkes için geçerli, evrensel anlamları mevcutken, bazılarının anlamı kişiye özgüdür. Bazıları uzun yıllar belli anlamlar ifade ederken, dönemin koşul ve gündemi gereği rüyada geçici bir süre farklı anlamlara gelen semboller de vardır. Örneğin, rüyada görülen 4 rakamı, normal şartlar altında maddi dünya, istikrar, kesinlik ve stabilite anlamına gelirken; aynı 4, bir derbi maçı sonrası bir Fenerbahçe' li için ayrı, bir Galatasaraylıya ise ayrı duygu durumları hissettirmeye başlamış olabilir. Futbol sezonu bitti diye rahat rahat konuşuyoruz, affedin! Peki rüyada gördüğümüz sayılar genel anlamda ne ifade ediyor?

İşte listesi:

1: Bağımsızlık, diplomasi, yetenek, başlangıç

2: İlişkiler, aşk, gizlilik, sırlar, kutuplaşma ya da umduğundan fazlasını bulma

3: Bereket, aile, sorunlara çözüm üretme, organizasyon

4: Maddi dünya, kesinlik, istikrar, güç

5: İnsan vücudu, beyin, sezgisel kuvvet, yaratıcılık

6: Huzur, denge, çekicilik, aşk da tatmin olma

7: Zaman, yaşamsal döngüler, yönetim, himaye

8: Doğruluk, adalet, yeniden doğuş, kavrama yeteneği

9: Hamilelik, doğum, tedbir, temkinli olma ya da yeni bir dönemin başlaması anlamına gelir.

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç emeğine sağlık:)

3. queenn

queenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler :)

4. La Noyee

La Noyee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel paylaşım.. :) rüyalarımdaki sayılara dikkat etmemiştim

5. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha büyük rakamlar görüyorum........75,86,88,89ve 1106 rakamlarını gördüm..acaba bu konuda bilgisi olan beni aydınlatabilirmi..

6. eda_nazar

eda_nazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aklınıza gelip araştırmanıza sevindim,teşekkür ederim bende 5 rakamını görüyorum sürekli ve katlarını hayırdır inşallah:))

7. benyağmurr

benyağmurr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmmm..ama neden 9 la sınırlı yazmışlar ben 15 e kadar gördüm mesela ;))

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aynen yaa bende şans ya 10 Tl görmüştüm ona bakıcaktım.

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben rüyamda asansördeydim. Bu rakamların hepsini gördüm. Ama 1'e bastım 1'e mi bakmalıyım?

Rüyada görülen rakamların anlamları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Rüyada görülen renkler ne anlama geliyor

rüyada yeşil kazak görmek rüyada kazak görmek kırmızı turuncu renk beyaz Tüm bakışlar hoş olana, kendinde olmayana ayarlı olduğundan doğru ölçümlemeler yapılamıyor hayatlar üzerinde. Oysa, herkes bakir doğaya, saf ruha, beyne ve yüreğe açılan gözlerle baksa hayata daha da güzel kokacak çiçekler, kuşlar daha fazla sohbet edecek bağıra çağıra ve güneş yakacak ruhları topraktan neşe fışkırana...
  2. Rakam

Bakınız; Saymak.Rüyada rakam gören kişinin işleri açılacak, çok para kazanacak demektir. Rüyada rakam gören kişinin işleri açılacak, çok para kazanacak demektir. Rüyanizda her hangi bir yere yazilmis bir takim rakamlar görmeniz, islerinizde bazi pürüzler oldugunu ve bundan sonra isinizi zararla kapatacaginizi gösterir. Rakamlarin her sayisinin baska bir yorumu oldugu için bunlari kitabinizin...
  3. Rüyada Görülen Hamilelik

rüyada hamile olduğunu görmek, hamile kadın görmek, ne demektir, anlamı, açıklaması, ile ilgili bilgiler burada melekler Ebu Said El Vaiz e göre; bir kadinin kendini hamile olarak görmesi mal, bir erkegin kendisini hamile görmesi hüzün ve kederdir. Rüya sahibi erkek veya kadin olsun, hamilelik görmek karninin büyüklügü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delalet eder. Henüz balig...
  4. Pazartesi Günü Görülen Rüya ne anlama geliyor

Selam arkadaşlar acaba aranızda rüya da pazartesi gününü görmenin tabirini bilen var mı? rüyada pazartesi görmek ne anlama geliyor biliyorsanız yazın.
  5. Rüyada Görülen Renkler Ne Anlama Geliyor?

rüya tabirleri, rüyada görülen renkler, rüyada görülen renklerin anlamı Hepimiz rüya görürüz bazen uyandığımızda en ince ayrıntısına kadar hatırlarız bazen de gördüğümüz rüyayı uyandığımız da unutur ve hiç rüya görmediğimizi sanırız. Rüya da görülen renklerin anlamları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Siz de rüyanızda renkler görüyorsanız ve ne anlama geldiğini...

Sayfayı Paylaş