gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.267
    Ödül Puanları:
    113

Rüyada Görülen Renkler Ne Anlama Geliyor?

Konu, 'Rüya Tabiri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rüya tabirleri, rüyada görülen renkler, rüyada görülen renklerin anlamı Hepimiz rüya görürüz bazen uyandığımızda en ince ayrıntısına kadar hatırlarız bazen de gördüğümüz rüyayı uyandığımız da unutur ve hiç rüya görmediğimizi sanırız.

Rüya da görülen renklerin anlamları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Siz de rüyanızda renkler görüyorsanız ve ne anlama geldiğini merak ediyorsanız merak ettiğiniz bilgiler sizlerle...

renkler.jpg

2. cananyakut

cananyakut Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Bir haftadır rüyamda buğday sarısı birşeyler görüyorum ama anlam veremiyordum birtürlü teşekkür ederim.

3. ayça aydın

ayça aydın Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
Rüyada Görülen Renkler Ne Anlama Geliyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada görülen renkler ne anlama geliyor

Rüyada görülen renkler ne anlama geliyor

rüyada yeşil kazak görmek rüyada kazak görmek kırmızı turuncu renk beyaz Tüm bakışlar hoş olana, kendinde olmayana ayarlı olduğundan doğru ölçümlemeler yapılamıyor hayatlar üzerinde. Oysa, herkes bakir doğaya, saf ruha, beyne ve yüreğe açılan gözlerle baksa hayata daha da güzel kokacak çiçekler, kuşlar daha fazla sohbet edecek bağıra çağıra ve güneş yakacak ruhları topraktan neşe fışkırana...
  2. Pazartesi Günü Görülen Rüya ne anlama geliyor

Pazartesi Günü Görülen Rüya ne anlama geliyor

Selam arkadaşlar acaba aranızda rüya da pazartesi gününü görmenin tabirini bilen var mı? rüyada pazartesi görmek ne anlama geliyor biliyorsanız yazın.
  3. Rüyada Ağlamak ve Gülmek ne anlama geliyor

Rüyada Ağlamak ve Gülmek ne anlama geliyor

Rüyada Ağlamak ve Gülmek Neye Gelir Rüyada Ağlamak veya Gülmek Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda rüya tabirleri konumuza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere rüyada ağlamak ve gülmek neye gelir bilgi ediniyoruz. Rüyada sesli ve gürültülü ağlamak,Rüyada yakın çevrendekı insaların öldüğünü görerek ağlamayı görmekle çeşitli şekillerde...
  4. Gece rüyamda kar yağıyordu ne anlama geliyor

Gece rüyamda kar yağıyordu ne anlama geliyor

Melekler selam. Gece rüyamda lapa lapa kar yağdığını gördüm, uzun süre altında yürüdüm çok güzeldi .Ne anlama gelir bu rüya acaba ?
  5. Rüyada Çocuk Emzirmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada Çocuk Emzirmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada çocuk emzirmek, rüyada bebek emzirmenin anlamı, rüyada bebek emzirmek Rüyanız da kendi çocuğunuzu yada başka bir çocuğu emzirirken gördüyseniz ve ne anlama geldiğini merak ediyorsanız sizler için rüyada bebek ve çocuk emzirmenin ne anlama geldiğine dair bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Rüyada çocuk emzirdiğini gören kişi, yakın zamanda hamile kalıp, çocuk sahibi olabilir. Bir...

Sayfayı Paylaş