gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüyada güvercin ölüsü görmek ne demek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bugünki rüyamda güvercin ölüsü gördüm böyle bi güvercin var yem için indiğini düşünüyorum içeriden bulgur yada buğday getirmeye gidiyorum penceremin önünde güvercin. İçeri girip çıktığımda bakıyorum ki penceremin önünde ölmüş elliyorum bakıyorum canlanmıyor bu ne demek ? :S

Rüyada güvercin ölüsü görmek ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Giysi Görmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Görmek Ne Demek ?

Rüyada Giysi Görmek Rüyada Giysi Görmek Ne Anlama Gelir Rüya tabircilerinin tabirlerine dayanarak rüyada giysi görmek ne anlama geliyormuş öğrenelim melekler :) Rüyada gördüğünüz giysi canlı renkte ise sizi heyecanlandıracak bir an yaşayacağınıza, etekleri uzun ve içinde rahat edemiyorsanız, nasıl başa çıkacağınızı bilmediğiniz bir derde, yırtık ve eski ise yabancı biri tarafından...
  2. Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek ne anlama geliyor kızlar lütfen rüyamı yorumlayın.
  3. Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek Ne Demek ?

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek Ne Demek ?

Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek Nedemektir Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir Rüya tabircilerinin yorumlarına dayanarak, rüyada güvercin yavrusu görmek ne anlama geliyormuş hep birlikte öğrenelim melekler :) Vekakar ve cefakar kadına, güvenilir elçiye, sadık dost ve sevgiliye, Güvercini uçarken görmek uzaktan gelecek habere, isteklerinin Allah...
  4. Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek Ne Demek ?

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek Ne Demek ?

Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek Rüyada Güvercin Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Güvercin Sürüsü Görmenin Tabiri Nedir Rüya tabirlerinde göre rüyada güvercin görmek ne anlama geliyormuş, nasıl tabir ediliyormuş birlikte öğreniyoruz melekler :) Rüyada Güvercin görmek eşine gönülden bağlı, sevilen saliha kadına delalettir. Rivayete göre, Nuh (aleyhisselam) tufandan sonra suyun...
  5. rüyada sevdiğini görmek ne demek

rüyada sevdiğini görmek ne demek

Rüyamda sevdiğim çocuğu gördüm.Şu an uzakta olduğundan rüya çok güzeldi. Uyandığımda tekrar uyumaya çalıştım onu tekrar görmek için ama nafile...Ne anlama gelir bu rüya ?

Sayfayı Paylaş