Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek
RÜYADA GÜVENCİN GÖRMEK GÜVENCİN YAVRUSU GÖRMEK NE DEMEK ANLAMI NEDİR
Rüyada Güvercin Yavrusu Görmek ne anlama geliyor kızlar lütfen rüyamı yorumlayın. Böyle gündüz vakti yürüyorum birisi beni akrabam mı değil mi tam hazırlamıyorum ama bana bir güvercin yavrusu veriyor elime tutuşturuyor böyle bembeyaz bu güvercindi belki de yavru da değildi tam hatırlamıyorum hatırladığım şey ise güvercin gördüğüm dü acaba rüyamı yorumlar mısınız güvercin yavrusu görmenin anlamı nedir

rüyada güvercin yavrusu görmek ne demek.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
RÜYADA GÜVENCİN GÖRMEK GÜVENCİN YAVRUSU GÖRMEK NE DEMEK ANLAMI NEDİR

Öncelikle Gaybı ancak Allah'ın bildiğini ifade ederek başlamak istiyorum. Güvencin dostluğu aşkı evliliği yeni rızkı temsil eder rüyada gördüğünüz güvencin yavrusu ile ilgili yorumlarıma devam ediyorum.

Eğer size rüyanızda bir güvercinyavrusu ya da güvercin hediye edildi ise ya da gördüyseniz ya da birisi verdi ise elinizle tuttu iseniz rızkınızın artacağını veya utaktan bir mal ile haber alacağınız anlamına gelir. Bu rüyanın genel anlamı ile sonucu iyidir. Yani hayırlara vesile olacağı düşünülmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
RÜYADA GÜVERCİN GÖRMENİN BAŞKA Bİ MANASI ANLAMI DA VAR ONUDA BEN EKLEMEK İSTİYORUM

Derlemelerin tamamını başka sitelerden araştırarak yaptığmızı ve başta belirtilen gaybı ancak Allah-ü Tealanın bileceğini yine hatırlatmak isterim size. Yaptığımız tüm araştırmalarda değişik şeyler yazsa da bu güvercin görme olayının hayırlı bir sonucu olacağı tüm sitelerdeki ortak kanıdır arkadaşım.

Yine bir tabire göre uzaktan alacağınız bir haberin olduğu hatta Rabbim'in sevgili kulu olduğunuz, özellikle bu güvercini elinizde değilde her iki omuzlarınızda yani aşınızın hizasında görmeniz de yine İslami olarak güzel ameller işlediğinize delalet ve işaret edecektir. Tabiki beyaz görmüşsünüz güzel ameller olarak ifade edilebilir.

Selamlar

Geri