Rüyada halı yıkamak

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. rüyada halı yıkadığını görmek rüyada halı yıkamak ne demek yıkamak
  rüyada halı, yıkamak, yıkadığını görmek, yıkamak ne demek, yıkandığını görmek, yıkama, yıkamak ne, yıkarken görmek, yıkadığını görmek ne demek, tabiri burada arkadaşlar


  Rüyada halı yıkadığını ya da halının yıkandığını görmek ne anlama geliyormuş; buyrun bu makalemizde tabiri hakkında bilgiler edinelim Melek'ler.

  [​IMG]

  Dünya nimetlerine ve alnı secdeye koyarak ancak elde edilebilin kulluk şerefine delalet eder.
  Zenginliğin ve bolluğun simgesidir. Zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına da gelir. Eğer bir halı üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, çok zengin ve mutlu olacaksınız.
  Zenginliğin ve bolluğun haber verir. Halı, varlıklı arkadaşlara sahip olacağınızı belirtir. Halı üzerinde yürüdüğünü görmek, mutlu olacağınızı işaret eder.
  Rüyada halı görmek, zenginliğin ve bolluğun işaretidir. Halı, zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına da gelir.
  Zenginlik, bolluk, kısmet, yükselme, başarı olarak yorumlanır. Halı görmek çok iyidir. Rengine, şekline, boyutuna bakarak yorumlanır.
  Rüyasinda kendisi için yere yeni bir hali serildigini gören dünyada uzun bir ömre, genis bir rizka sahip olur. Bir bilme-digi yerde ve tanimadigi kimseler arasinda yere bir hali serilerek üzerinden geçtigini görmek, memleketinden ayrilip gurbete düsecegine isarettir. Dürülmüs bir haliyi arkasina alip bir yere götürdügünü görmek, bütün varligini üzerinde tasiyacak derecede fakirlesecegine delalet eder. Ebu Sait El-Vaize göre: hali görmek dünyalikta ve rizkta genisliktir. Onun büyüklügü ve kalinligi nispetinde ömrün uzun-lugu ve rizkin bollugu belirlenir. Küçüklügü kazanç azligina, yer-den toplanmasi ise rizkin azalacagina delalet eder. Ibni Sirine göre; yere büyük bir hali serdigini ve bu halinin kendi mali oldugunu gören, nimet ve bolluk görerek çok yasar. Rizkini kolaylikla temin eder. Ev halki, akrabalari ve arkadaslari ile bu halinin üzerinde oturdugunu görmek, hayir ve nimettir. Bir yabancinin evinde bir haliyi toplanmis ve sarilmis görmek, o kisi-nin gurbette ölecegine isarettir. Danyal Aleyhisselama göre; rüyasinda küçük ve ince bir ha-li görenin hem rizki, hem ömrü az olur. Eski ve delik bir halisi ol-dugunu görenin geçiminde darlik ve hayatinda sikinti olur. Yesil renkli bir hali görmek genis bir rizka delalet eder. Halinin çiçekli ve desenli olmasi hayirdir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hali görmek, dünyaya ait seylerle tabir edilir.
  Zenginliğin ve bolluğun işaretidir. Halı, zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına gelir. Halı üzerinde yürüdüğünüzü görmeniz, mutlu olacağınız anlamına gelir.
  Zenginliğin ve bolluğun işaretidir. Halı, zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına gelir. Halı üzerinde yürüdüğünüzü görmeniz, mutlu olacağınız anlamına gelir.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. rüyada halı yıkamak

  ,
 2. rüyada halı yıkadığını görmek

  ,
 3. rüyada halı yıkama

  ,
 4. rüyada halı yıkamak görmek,
 5. rüyada halı yıkamak nedir,
 6. rüyada halı yıkamak ne demektir,
 7. halı yıkamak rüyada,
 8. rüyada halı yıkandığını görmek,
 9. rüyada kirli hali gormek,
 10. Ruyada kırlı halı yıkamak,
 11. rüyada beyaz halı yıkamak,
 12. rüyada halı yıkamak ne anlama gelir,
 13. rüyada ölünün halı yıkaması,
 14. rüyada birinin halı yıkadığını görmek,
 15. rüyada evin içinde halı yıkamak