gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

rüyada havuza girmek havuz görmek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

rüyada havuz görmek rüyada havuza girmek ne demek

Herkes farklı farklı rüyalar görür. Kimi zaman hayatımızla kesişen, kimi zaman ise asla ilgisi olmayan rüyalar görebiliriz ve bunlardan bazılarını hatırlar, bazılarınıda unuturuz. Şimdi ise rüyasında havuz görenlerin ve rüyasında havuza girenlerin tabirini sunuyoruz Melek'ler.

İçinde temiz su bulunan bir havuza baktığını görmek geleceğinin çok parlak olmasına yorulur. Fakat içindeki su kirli, bulanık ve yosunluysa geçmişte kaldığı sanılan sorunlar, kavgalar tekrarlanacaktır. Bu yüzden hayal kırıklığı da yaşayabilir.

Temiz, berrak, saydam bir havuza bakmak, geleceğin parlak olacağına işaret eder.
    Rüyada havuz, kadinla yorumlanir. Rüyasinda su ile dolu bir havuz görmek, güzel, agir basli bir kadin olarak tabir olunur. O havuzun kendisinin oldugunu veya o havuzdan su içtigini gören, öyle bir kadinla evlenir.

rüyada havuza girmek havuz görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. havuz

havuz

İçi su dolu havuz, iyilik ve kerem sahibi bir kimseye, Havuzdan su içmek yahut abdest almak birinden rızka nail olmaya yahut üzüntüden kurtulmaya, Havuz üzüntü ve kederin geçmesine, sevinç ve ferahlığa, güzel evlada, şerefli hanıma, bol rızka ve yüksek bbinaya, Odanın içinde görülen havuz aile mutluluğuna yahut kendilerinden ilim öğrenilen kütüphane veya ilim ve irfan ehli komşuya delalet...
  2. Şeytan Havuzu!

Şeytan Havuzu!

şeytanın havuzu şetanın bütün resimi Zambia'da bulunan bu doğal havuz Victoria Şelalesi'ndeki su seviyesinin düşük olduğu dönemlerde kullanılabiliyor. Victoria Şelalesi'nde iki doğal havuz var. Cesaretli olanlar "Devil Pool" şeytan havuzunu, daha az cesareti olanlar ise "Angel Pool" melek havuzunu kullanıyor.
  3. İnanılmaz Havuzlar

İnanılmaz Havuzlar

Amerika Avusturya ve Almanya'nın ileri gelen otellerinde bulunan bu havuzlar muhteşem bir manzaraya sahip olmakla birlikte herkezin hayal gücünü zorlamaya yetecek bir güzelliğe sahip .Orada olmak eminim ki hepimizi sonsuz bir huzura kavuşturmaya yetecektir.Muhteşem ötesi olan bu havuzların profeyonelce çekilmiş fotoğraflarını sizlerle paylaşıyorum.
  4. Rüyada havuz görmek

Rüyada havuz görmek

Rüyada havuz görmek ne demek tabiri var mı. dün gece rüyamda havuz gördüm ve bu rüyamın tabirini çok merak ediyorum rüya tabirinden anlayan arkadaşlarımızı buraya bekliyorum. hayırdır inş
  5. Rüyada ekmek fırını görmek

Rüyada ekmek fırını görmek

Rüyada ekmek fırını görmek, eleştiri yapan kadınlar, üzüntü ve sözü dinlenen zalim bir insan ile tabir edilir. Rüyada ekmek fırınında hamur yoğurduğunu görmek, hayırdır. Bir rivayete göre işinin bitmesine ve rızkı elde etmeye işarettir. Rüyada ekmek fırınının ateşini yakıp kızdırdığını gören kimse, yöneticiye yakın olur. Rüyada soğuk fırın görmek, halktan bir kadın ile evlenir. Bir rivayete...

Sayfayı Paylaş