gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Rüyada hayız (regl)olduğunu görmek

Konu, 'A-B' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

rüyada şahmeran görmek rüyada şahmeran görmek nedir regli olduğunu Burdan Rüyanızda gördüğünüz tuhaf olayın açıklaması var..
    Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya,
    Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına;
    kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına,
    Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına,
    Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile kalıp çocuk dünyaya getirmelerine,
    Hamile kadının hayız olduğunu görmesi oğlu olmasına delalet eder.
    Rüyada hayız olduğunu gören kimse mahremine yakınlıkta bulunur. Kadın kendisinin hayız olduğunu görse, günah sayılan bir işe bulaşır. Yıkansa günahtan tevbe eder, üzüntü ve kederi gider. Bir kadın kendisinde hayız kanı olmayan bir kan olduğnu görse, kendisi için bir adet haline gelen ve kurtulmak istediği halde kurtulması kolay olmayanbir suç ve kabahatta bulunur. Bir kadın rüyada hayız olduğu halde kocasının kendisiyle cinsi münasebette bulunduğunu görse, kocası ile beraber bulunduklan şehirden göç ederler.Bazı tabirciler, erkeğin kendisini hayız olarak gönnesi, yalan söylemesi olarak yorumluyorlar. Hanımının hayız olduğunu gören kimse, arzu ve istekleri yasaklanır, arzusuna kavuşmadan mahrum olur.Hayız, dinde oruç ve namazda noksanlıktır.Hayızın hastalıkla tabir edildiği de söylenmiştir. Gebe kadının hayız olduğunu görmesi erkek çocuk doğurmasına işaret eder. Erkeğin rüyada hayız oldugunu görmesi, kendisine helal olmayan bir kadınla cinsi münasebette bulunmasına işaret eder. Hanımının hayız olduğunu gören kimsenin iş ve mesleğinde durgunluk olur.

2. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    canım paylaşım için tşk ben de görmüştüm ertesi gün gerçekleşti adet olmuştum:((

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113
    Bende kendimi regl olurken gördüm bir gün sonra gerçekleşti paylaşım için teşekkürler canım:)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben de gördüm ama neye çıkcak anlamadımmm

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lütfen!
    Rüyamda adet olduğumu gördüm. Baya bir kan akıyordu. 12 yaşındayım. Bu rüya neye işaret lütfen . yanıtlarsanız çok sevinirim.

6. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    canım adetin gelmiyosa yakında adet olacağına işarettir

Rüyada hayız (regl)olduğunu görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada hamile olduğunu görmek hamilelik ne demektir

Rüyada hamile olduğunu görmek hamilelik ne demektir

hamilelik Hamile olduğunu görmek üzüntüye, tazarru ve niyazda bulunmaya, Doğum yaptığını görmek üzüntüden kurtulmaya, kız doğurduğunu görmek borçlanmaya, doğurduğu kızın öldüğünü ve onun için mezar kazdığını görmek borcunu ödemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; GGebelik.)Hamile olduğunu görmek, mutsuz bir evlilik hayatı demektir. Rüyayı gören gerçek hayatta da hamileyse; bu, sorunsuz bir...
  2. Rüyada Haciz olduğunu görmek

Rüyada Haciz olduğunu görmek

Rüyada haciz görmek, yeni mala yorumlanir. Rü-yada bir kisim malinizin haczedildigini görmek, evinize yeni esyalarin girecegine isarettir. Esyalarinizin haczedildigi halde evden çikarilmadigini görmek, satin aldiginiz bazi esyanin begenilmeyerek geri verilecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyasinda malinin ve esyalarinin haczedilmesini görmesi, o kimsenin eline yeni...
  3. Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ne anlama GELİYOR ACABA rüyamı yorumlayacağınız için şimdiden tşkler.
  4. Rüyada Adet Olduğunu Görmek Ne Anlama Çıkar?

Rüyada Adet Olduğunu Görmek Ne Anlama Çıkar?

rüyada adet olmak rüya tabirleri rüyada adet olduğunu görmek Rüyada adet olduğunu görmek ne anlama geliyor diye merak edenler gereken bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Eğer rüyanız da hayız olduğunu gördüyseniz ve bunun tabirini merak ediyorsanız açıklayıcı bilgiler sizlerle... Hayız rüyası kötüdür. Hayız olduğunu gören kadın dinî vazifelerini kulak ardı eder. Karısının hayız olduğunu...
  5. Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak,...

Sayfayı Paylaş