gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rüyada Kalem / Kalemler Görmek

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

rüyada kalemler görmek rüyada kalemlik görmek kalem kalem almak Rüyamda bir sürü kalem aldığımı gördüm melekler, birbirinden güzel, birden çok bir sürü kalemlerim vardı elimde. Çok güzeldi, iki kişi o kalemleri seçmeme yardım etti. Güzel hissettiğim bir rüyaydı lakin kalemlerin manası ne bilemiyorum. :)
    Hadi bilenler yorumlasın rüyayı :)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Rüyada Kalem / Kalemler Görmek
    Şimdi Nemesisim çok yakında size bir kısmet var, ve bu kısmeti kendi elinizle seçeceksiniz, hemde en hayırlısını seçeceksiniz. Artı o iki kişiden birisi benim :D:D ara ara rüyalara ak sakallı dede, kalem çeken eleman, çarpmada yutan eleman olarak girdiğim görülmüştür.

Bu itibarla; dediğim gibi size çıkacak olan kısmeti kendi ellerinizle çekiyorsunuz, yardım eden benim :D Ve herşey güzel olacak. Arz ederim.

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben rüya tabirinden anlamam ama Nemesis adminin senin için netten araştırdım rüyada kalem görmek ; "Yetenekli bir kişi olduğunuzu ve istikbalinizin parlak olduğunu belirtir. Kalemle yazı yazmak istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine yorulur. Hediye kalem alan birisi iyi bir işe girecek demektir.Rüyasında elinde kalem tuttuğunu gören kimse çok işe yarayacak bir şey öğrenir. Kalemle yazı yazan sevinç verici bir haber alır. Kendisine bir kalem hediye edildiğini gören bir insan yeni ve geleceği parlak bir işe girer." anlamlarına geliyormuş. Hayırlısı olsun :)

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ha ha süpersin ne diyeyim :D

Kalem çeken eleman ve çarpmada yutan eleman olarak sana sevgiler gönderiyorum :D

Araştırman için teşekkür ederim Pasim :) Güzel bir rüya olduğunu hissetmiştim zaten, bence de hayırlısı olsun, tekrar teşekkürler.

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

kalem görnek
    hayırlara gelsin. rüyanızda kalem görmeniz kanıtlanmış gerçeklere delalaet ederler alemleri size birisi veriyor ise size bazı kanıtlandmış gerçekleri sunacaktır demektir güzle bir üya hayırlara gelsin.

6. devdaspagal

devdaspagal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yapmak istediğim birşey vardı.ama iki tercihten hangisini seçeceğimi bilmiyordum.biri ingilizce öğrenmek diğeri üniversitey gitmek. dua ettim hangisi benim için hayırlı diye.o gece şöyle bir rüya gördüm.:

rüyamda yerde iki kalem vardı.beyaz renkte.çok güzeldi ikisede.biri küçük kısa diğer kalem uzun büyüktü.ben büyük olan kalemi beğendim yerden aldım.sonra birileri geldi benim yerden aldığım büyük kalemi benden almaya kalktı istedi.ben vermek istemiyordum.ona küçük kalem güzel onu al diyordum.

bu rüyada anlatılmak istenen nedir sizce.duamı göz önünde bulundurarak yazın

7. buseekaraja

buseekaraja Forum Okuru

ruyamda kalemin içinden birsuru uc cikiyordu 98 tane yanimda annem ve hoslandigim cocuk vardi kalem mordu ne anlama gelir

Rüyada Kalem / Kalemler Görmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada Divit Kalem Görmek

Rüyada Divit Kalem Görmek

Rüyada Divit Kalem Görmek ne demek? Kızlar ben rüyamda nasıl olduysa divit kalem gördüm en çok hatırladığım buydu sizce Rüyada Divit Kalem Görmek ne demek
  2. Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demek?

Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demek?

Rüyada Divit Kalem Görmek Rüyada Divit Kalem Görmek Ne Demektir Rüyasında divit kalem gören meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için, bu rüyanın tabirini ekliyoruz melekler :) Divit ve dolmakalem yücelik, devlet ve saadettir. Dilit yahut dolmakalem bulundurmak asil davranışlı olmaya, Divit kişinin hanımına, bekarın evlenmesine yahut mala, Hastanın divit yahut dolmakalem görmesi şifa...
  3. Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada Hediye Paketi Görmek

Rüyada Hediye Paketi Görmek ne demek oluyor bana bu rüyamın tabirini yaparsanız çok iyi olur benim için.
  4. rüyada altın görmek....

rüyada altın görmek....

denzicim eşim rüyamda tam 58 tane altın görmüş içerisinde çeyrek yarım tam altın falan varmış bunu kendi memleketinde yaşayan akrabaları vermiş.. ne anlama geliyor acaba cevabın için şimdiden teşekkürler :)
  5. Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada evlatlık aldığını görmek

Rüyada üvey evlat görmek, çok sevip güvendiği, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacak olması ile tabir edilir. Rüyada üvey evlat sevmek, üzüntü ve hayal kırıklığına düşmekten korunmaya işarettir. Rüyada üvey erkek evlat görmek, şans ve kısmettir. Rüyada üvey kız evladını görmek, büyük bir kar ve mükafat elde etmeye yönelik yatırımlar yapmaya işaret eder. Rüyada üvey evlat sahibi olmak,...

Sayfayı Paylaş