gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Rüyada Kısmet Görme

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

rüyada kısmet görmek rüyada kismet görmek kısmetini kısmetini için dua için dua Arkadaşlar yeni bir fal çeşidi gibi birşey duydum.Yani ne kadar doğru bilmiyorum belki aranızda bilenler vardır.bende danışmak icin actım bir nevi bu konuyu. Gece yatmadan önce çok tuzlu yağda pişmiş yumurtayı yedikten sonra hiçbirşey yemeden su dahi icmeden yatıyoruz gece rüyamızda bize kim su iciriyorsa o kısmetimizmiş.. bende denemeye karar verdim.
    sizler daha önce duydunuzmu ve böyle seylerin ne kadar gercek olduğunu bileniniz varmı
    bana öneren kisinin cevresindeki bazı kisiler bunu uygulamıs ve rüyada gördükleri kisiyle evlenmişler..

2. emyy

emyy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce hiç duymamıştımm:S

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende ama cok merak ediyorum :S

4. nur_nur_nur

nur_nur_nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben sadece ekmegın ıcıne tuz doldurup yıyorsun hıckımseyle konusmadan ve su ıcmeden yatıyorsun tabı dua da etmek lazım. su kım verırse o kısı kocan oluyormus da ben yapmadım susuz yasayamam..

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya deneyenler varmı merak ediyorum

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    alla alla ne kadarr değişikkk birşeyy yeni duydum agzım acık kaldııı yaa...

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba, evet bol tuzlu ekmek yeyilir gece yatmadan once, ruyada kim su verirse o kismetindir mutlaka, benim ablam denedi gordu ve evlendi, ailece bekarlar yapiyoruz, ama her gun yapilmir bunu yalnis hatirlamiyorsam her sene ikinci ayin 20 sinde yapilir.

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bunu bilmiyordum tesekkürler canım şubat 20de yani bu sene geçti bizden :D

9. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    çok ilginç ya bilinç altı olmasın arkadaşlar çünkü birini görücem diye yatıyorsun tuzlu tuzlu yeyıp içinizi yakacağınıza dua edip yatın daha sağlıklı :D:D

10. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    önçelikle hos geldin Minel :ar4fd:
    sabah sabah güldürdün Allah da seni güldürsün.

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evet mantıklı dediğin ama istihare ye yatmak daha mantıklı geliyo bana bunun yerine :D

12. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    h.b. amin canım benım herkeşlerin gönlüne göre versin Rabbim seninde yüzünde güller açsın inş. yupis

13. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bende onu kasdetmişdim zaman iklimsu tavsiye edrim sonucunu aldım ben çoğu kez :6:

14. duyarlı

duyarlı Forum Okuru

ruyada kısmet görme

bilmediğim bir konu hakkında yorum yazmak istemem ama bir çok şey batıl inançtır eskiden kadınlar yeni doğan çocuğun sırtına kedi bağlarlarmış her zaman kedi gibi ayaklarının üzerine dursun diye kimileri yeni evlenen kadınların ağzına bal çalarlardı tatlı dili olsun diye bir de kırıkkale yöresinde bizzat şahit olduğum bir şey yeni doğan çocuğu kucağına alıpta ağzına tükürürse çocuğun huyu suyu ona benzermiş ilginç şeyler tabiki doğrusunu allah bilir

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Peki 19'u 20'ye bağlayan gece mi yoksa 20'yi 21'e bağlayan gecemi?

Rüyada Kısmet Görme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstediğiniz Rüyayı görmeniz mümkündür.

İstediğiniz Rüyayı görmeniz mümkündür.

istediğim rüyayı nasıl görürüm istediğimiz rüyayı nasıl görürüz istediğimiz görmek Olmaz olmaz demeyin.. Bizzat kendim yapıyorum bunu.. Denemenizide tavsiye ediyorum.. Biliyorsunuz rüyalardan mesaj alanlar az denilmeyecek kadar fazlalar.. Istediginiz rüyayi görmek veya uyandiginizda rüyanizi hatirlamak ister misiniz? Uykunun hizli göz hareketi ( REM - rapid eye movement) fazi çogu...
  2. Rüyada Dövme Görmenin Tabiri

Rüyada Dövme Görmenin Tabiri

Rüyada Dövme Görmek Nedir Rüyada Dövme Görmenin Tabiri Rüyasında dövme gören misafirimizin isteği üzerine biz de bu sayfamızda, rüyada dövme görmenin tabiri hakkında ki uzman yorumlarını sizlerle de paylaşıyoruz Melek'ler. Rüyasında vücudunda dövme olduğunu gören kişi, uzun uğraşmalardan sonra para alır. Dövmenin rengine de çok dikkat etmek gerekir. Rüyada dövmeniz olduğunu görmek ya da...
  3. Rüyada Düşman Görmenin açıklaması

Rüyada Düşman Görmenin açıklaması

Rüyada Düşman Görmenin açıklaması Rüyada Düşman Görmenin anlamı Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere rüyada düşman görmenin tabiri hakkında açıklamalı yorumlar yapacağız. Rüyasında düşman görüpte bu rüyanın anlamını merak edenler, sizleri böyle alalım. Rüyada düşman görmek, gücünün yüksek olduğunu, Allah (c.c.) tarafından onaylanmasına ve düşmanlarını altedeceğine işarettir....
  4. Rüyada eşini görmenin tabiri

Rüyada eşini görmenin tabiri

Rüyada Eşini Görmek Rüyada Eşini Görmek Ne Demek Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda rüyada eşini (karısını ya da kocasını) görmenin tabirini sizlerle ve merak eden tüm ziyaretçi arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz. Rüyada kendi eşini görürse kocası ondan bir haber gelir. Bir adamın, kendi hanımı yanında başka bir adam görmesi eşinin baht açıklığına, mal ve dünyalığına, kadının kocasına...
  5. rüya görme çayı???

rüya görme çayı???

mrb arkadaşlar istediğimz rüyayı gösteren bi çay varmş arkadaşlarm işe yaradığını söylüyo ama ben tam ikna olamadm aslında mantklı gibi duruyo ama:):) bi fikrinizi almak istedm ne dersinz denemeye değer mi mümkün mü böyle bişy gerçekten?:) linkini koyuyorm vaktiniz olrsa bakarsnz keyifli günlerr:) DreamHerbal Rüya Çayı GittiGidiyor'da 72157284

Sayfayı Paylaş