Rüyada Kısmet Görme

evet mantıklı dediğin ama istihare ye yatmak daha mantıklı geliyo bana bunun yerine :D

ruyada kısmet görme

bilmediğim bir konu hakkında yorum yazmak istemem ama bir çok şey batıl inançtır eskiden kadınlar yeni doğan çocuğun sırtına kedi bağlarlarmış her zaman kedi gibi ayaklarının üzerine dursun diye kimileri yeni evlenen kadınların ağzına bal çalarlardı tatlı dili olsun diye bir de kırıkkale yöresinde bizzat şahit olduğum bir şey yeni doğan çocuğu kucağına alıpta ağzına tükürürse çocuğun huyu suyu ona benzermiş ilginç şeyler tabiki doğrusunu allah bilir

batıl medyumcu işler

arkadaşlar tesadüfen rüya tabiri die tıkladım göz gezdirirken arkadaşımızın biri saçma sapan bir soru sormuş dier kafadarlarda hemen atlamış kısmetinizi allahtan bekleyin dua edip hayırlısını isteyin yumurtayla tuzla ekmekle olcak die bişey yok şeytani işler yapmayın melekler mekanı die giriyorsun şeytani işler dönüyor bırakın şu batıl medyıumcu işleri tuzu bol yiyen su görür ben kısmetinizi belirledim hemen:) su

arkadaşlar tesadüfen rüya tabiri die tıkladım göz gezdirirken arkadaşımızın biri saçma sapan bir soru sormuş dier kafadarlarda hemen atlamış kısmetinizi allahtan bekleyin dua edip hayırlısını isteyin yumurtayla tuzla ekmekle olcak die bişey yok şeytani işler yapmayın melekler mekanı die giriyorsun şeytani işler dönüyor bırakın şu batıl medyıumcu işleri tuzu bol yiyen su görür ben kısmetinizi belirledim hemen:) su
şeytani işler hahahha güldürdün beni valla sevdim yorumunu soruyu soran benim o zaman cidden merak etmiştim :)

arkadaslar o fali mart ayinda yapilir azerilerde mart ayinin onemi cok nevroz ayinda gece yapilir hata bi kase su doldurulur ve bi mum yakilir ve kismetinin isminin bas harfi yazilir

Geri